Badania techniczne pojazdów Diagnostyka samochodowa (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: organizację stanowisk uprawnionych do badań pojazdów, czynności identyfikacyjne pojazdów oraz kontrolę i ocenę stanu technicznego pojazdów ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gigabyte oficjalnie prezentuje swoją nową płytę główną mini ITX z chipsetem Intel H55, przeznaczoną dla procesorów z podstawką LGA 1156, którą wyposażono w dwa złącza USB 3.0. Mając na uwadze niesamowite osiągnięcia Polaków w dziedzinie overclockingu, MSI przygotowało nową akcję, która pozwoli każdemu stać się overclockerem wysokiej klasy. # Polityka zarządzania należnościami # Należności koszty sprzedaży z odroczonym terminem płatności # Optymalny poziom zadłużenia przedsiębiorstwa # Warunki udzielenia kredytu kupieckiego # ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenieWedług najnowszych badań, od 2004 roku aż 2,7 miliona Europejczyków straciło pracę przez nielegalne pobieranie materiałów z Sieci. Komisja SEC zapowiada, że dyrektorzy firm Intel Capital i IBM są oskarżeni o rozprowadzanie poufnych informacji handlowych, co doprowadziło do nielegalnego zysku w wysokości 25 milionów dolarów. Kultowy wśród entuzjastów fotografii Flickr wkrótce zaprezentuje zupełnie nową twarz. Poprawiony zostanie w znacznym stopniu interfejs witryny.

Zasoby ludzkie po co nam strategia? Strategia personalna w trudnym otoczeniu rynkowym Przykłady strategii personalnych różnych organizacji ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nvidia we współpracy z programistami grafiki z Williams College opracowali nowy algorytm, który ma znacząco poprawić jakość grafiki w grach komputerowych, zbliżając ją do tej oglądanej w filmach. Google zaprezentowało swój pomysł na telewizję podczas drugiego dnia konferencji I/O. Możliwości marketingowe, jak stwierdził gigant, są nieograniczone.

20 godzin bardzo ciekawych warsztatów tematycznych, m.in. obsługa urządzeń biurowych, komunikacja interpersonalna, public relations, zarządzanie czasem, współpraca z szefem, dobre ...
Lokalizacja: Oświęcim - Rodzaj: kurs / szkolenie Seria darmowych i patnych dodatkw do Mass Effect 2 to nie tylko uzupenienie fabuy, ale i zapowied trzeciej czci, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare. LG prezentuje 11,6-calowego laptopa, który mierzy zaledwie 17,5 milimetra grubości, zaś wazy tylko 970 gramów. Ta ultramobilna maszyna wyposażona jest w procesor Intel Atom z zegarem 2 GHz.Wikipedia, jedna z 10 najbardziej popularnych witryn w Internecie, zmieni nieco swoją zasadę działania. Wprowadzona zostanie mocniejsza moderacja. Sony postanowiło przygotować coś specjalnie dla pań, a mianowicie stylowy aparat cyfrowy z 14,1-megapikselową matrycą CCD, 4-krotnym zoomem oraz 2,7-calowym ekranem LCD. Dell we współpracy z kanałem telewizyjnym Nickelodeon wprowadza na rynek specjalną wersję netbooka Inspiron Mini 10v, zaprojektowaną specjalnie dla dzieci.

Google I/O 2010: Chrome z obiecującymi statystykami, Mozilla kręci nosem


Google wykorzystało pierwszy dzień swojej konferencji, by pochwalić się nieco statystykami. W ciągu roku, ilość użytkowników Chrome’a zwiększyła się ponad dwukrotnie.

Apple nie bdzie emitowao reklam "Get a Mac"


Kampania reklamowa Get a Mac oficjalnie dobiega koca. Pomysowe spoty reklamowe, ktre namieway si z Visty promujc Mac OS X znikny z witryny Apple’a.

Dźgnęła chłopca nożem za grę na konsoli


Pijana kobieta dźgnęła nożem 13-letniego chłopca po tym, jak odmówił wyłączenia swojej konsoli do gier.

Nowe, 120-milimetrowe wentylatory


Niemiecka firma Noiseblocker uruchomiła sprzedaż nowych modeli wentylatorów PWM, przeznaczonych do montażu w obudowach komputerowych. Są nimi należący do serii Multiframe S model M12-PS oraz BlackSilent Pro PL-PS.

Komunikator internetowy od naszej-klasy.pl


Portal nasza-klasa.pl udostępnił dzisiaj testową wersję nowego komunikatora - NKtalk. W testach bierze udział pół miliona osób.

Tunery Genius TVGo zawitały do Polski


Genius wprowadził do sprzedaży dwa tunery telewizyjne z serii TVGo - DVB-T03 i C03. Oba modele oferują możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

Nowy system chłodzenia CPU od Xilence


Niebawem na sklepowe półki ma trafić kolejny system chłodzenia procesorów od firmy Xilence. Konstrukcja o nazwie M606 jest kompatybilna z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

Techniki sprzedaży i pozyskiwanie klientów (Warszawa)


Ja przed spotkaniem sprzedażowym Nastawienie przekonania Metody budowania wewnętrznej motywacji Planowanie, wytyczanie i definiowanie celów Mapa przeszkód Jakim jestem ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Cig dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoj serialow form do koca. Wkrtce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwch dodatkw na Xbox LIVE.

Z bankiem chcemy kontaktować się przez Internet


Z bankiem najwygodniej porozumiewać się przez Internet – wynika z badania przeprowadzonego przez ING Bank Śląski. Dla ponad połowy głosujących najatrakcyjniejszymi środkami komunikacji z bankiem są e-mail oraz Skype.

Nowe miasta w zasięgu technologii HSPA+


iPlus rozszerzył zasięg najszybszego mobilnego Internetu w technologii HSPA+ o 9 nowych miast: Bytom, Elbląg, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Kwidzyn, Police, Sosnowiec, Tychy oraz Władysławowo.

Mozilla Firefox traci na popularnoci


Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox bdzie mia dwucyfrowy udzia w rynku przegldarek, prezes John Lilly odpowiedzia, e jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wr mu wietlanej przyszoci.

Sześciordzeniowe procesory Phenom II


AMD przygotowuje premierę nowych, sześciordzeniowych procesorów o nazwie kodowej Thuban, które zostaną wytworzone w technologii 45 nanometrów.

Adobe Download Manager zainstaluje wirusa na życzenie


Adobe Download Manager to malutka aplikacja, która ułatwia instalowanie i aktualizację produktów Adobe. Wykryto w niej usterkę, która pozwala na zmuszenie aplikacji do zainstalowania dowolnego oprogramowania.

Windows 7 użyteczniejszy, ale słabiej zabezpieczony od Visty


Kolejny z ekspertów od bezpieczeństwa uważa, że najnowszy system operacyjny Microsoftu jest gorzej zabezpieczony niż jego poprzednik. Wszystko za sprawą okrojonej kontroli UAC.

Wyszukiwarka Bing w wersji świątecznej


Idą Święta. Z tej okazji Microsoft chce, byśmy do zakupów używali wyszukiwarki Bing. Tę ideę promuje nowym spotem reklamowym.

PQI: 640 GB danych w kieszeni


Nowy HDD oferuje nie tylko więcej miejsca na przechowywanie danych, ale też niższe zużycie energii i lepszą ochronę zapisanych informacji.

Letnia Szkoła Clarena (Warszawa)


Program szkolenia: * Cellulogia - dermomasager * ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

AutoCAD 2 D podstawowy (Warszawa)


1. Optymalna konfiguracja programu do dalszej pracy ustawienia opcji użytkownika ustawienia skoku i siatki konfiguracja lokalizacji względem obiektu konfiguracja śledzenia 2. Rysowanie w układach współrzędnych układ kartezjański układ ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Telemarketing jako skuteczna forma prowadzenia działań handlowych (Warszawa)


Proces komunikacji interpersonalnej aspekt telefoniczny procesy komunikacyjne usystematyzowanie wiedzy uczestników fakty i mity w komunikacji tworzenie relacji i miękkie wywieranie wpływu ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie