Cyber-gangi z Europy Wschodniej okradają USA


Gangi przestępców komputerowych z Europy Wschodniej coraz częściej okradają drobne i średnie przedsiębiorstwa w USA - podał we wtorek "Washington Post".

1. Podstawy pracy z edytorem MS Word - Konstrukcja okna programu - Paski narzędzi - Menu 2. Praca z dokumentem - Wprowadzanie i poprawianie tekstu - ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Scythe powiększyła swoją ofertę produktową o nową serię modularnych i niemodularnych zasilaczy, o nazwie Stronger. Wspólną cechą wszystkich urządzeń do niej należących jest sprawność, wynosząca 80%. Samsung podczas targów CES 2010 prezentuje prototyp notebooka z 14-calowym, przezroczystym wyświetlaczem w technologii OLED. Zobacz wideo!James Allard, jeden z wizjonerw Microsoftu, ojciec Xboksa, Zune’a i Couriera, najprawdopodobniej opuci Microsoft. Powodem jest skasowanie ostatniego projektu przez zarzd. Netbooki, poza wszystkimi swoimi zaletami, mają też niestety kilka wad. Jedna z nich to brak napędu optycznego. Firma Gateway postanowiła to zmienić i stworzyła 11,6-calowy komputer z wbudowanym napędem DVD. Wyniki sprzedaży mówią same za siebie – przemysł gier wideo ma w nosie jakieś kryzysy ekonomiczne i prosperuje jak nigdy. Ważnym elementem są tu darmowe gry, które przyciągają "niedzielnych" graczy.

Jeśli potwierdzą się ostatnie przypuszczenia, to Apple i Hulu mogą czuć się zagrożone, bowiem Google jest w doskonałej pozycji, aby uruchomić potężną, strumieniową telewizję YouTube.

Podstawowe zalety dyskw SSD to wydajno i energooszczdno. A co jeli te parametry jeszcze bardziej wyrubowa? Japoscy naukowcy znaj ju odpowied. Autorzy gry God of War zostali oskarżeni o plagiat twórczości Jonathana Bissoon-Datha oraz Jennifer Bernette-Herzhog. Proces sądowy został rozstrzygnięty na korzyść Sony.

Ashampoo WinOptimizer 7 to nowa edycja uznanego pakietu optymalizacyjnego, który pomaga zarzadzać systemami Windows (XP i nowszymi). Od 6 lat naszą główną specjalnością jest przygotowanie nowożeńców do tego najważniejszego, pierwszego w ich wspólnym życiu tańca # zajęcia są ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs przygotowawczy Celem szkolenia jest przygotowanie Handlowców, którzy mają bezpośredni kontakt z Klientem do stosowania adekwatnej i profesjonalnej mowy ciała, aby zwiększyć ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenieNowa technologia wprowadzana w bankomatach ma zapewnić bezpieczeństwo i komfort przy wypłacie gotówki. Na tę liczbę składa się 50 milionów użytkowników przeglądarki desktopowej i drugie tyle – użytkowników Opery Mini. Microsoft usunął aplikację do obsługi Binga z App Store ze wszystkich wersji językowych sklepu poza amerykańską. Jak się okazuje, nie powinna była się ona tam w ogóle znaleźć.

Malutki odtwarzacz DVD z Francji


Muse, francuska marka sprztu audio-wideo, prezentuje M-68DM, czyli mikro odtwarzacz DVD z dwoma bezprzewodowymi kolumnami.

Amerykańskie agencje rządowe pozwane za inwigilację serwisów społeczenościowych


Fundacja broniąca praw internautów, pozwała amerykański rząd (m.in. CIA i Departament Obrony Narodowej) za nienadzorowaną inwigilację serwisów takich jak Twitter czy Facebook.

Przegląd podatkowy 2010 4 dni- szkolenie wyjazdowe- WISŁA (Warszawa)


Szczegółowy program i harmonogram szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości w zakładce 'szkolenia wyjazdowe'. W cenę szkolenie jest ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Prezenty w App Store dla przyjaciół


Użytkownicy App Store mogą skorzystać z zupełnie nowej funkcji i sprawić prezent znajomemu, który używa iPhone OS. Apple udostępniło wysyłanie aplikacji jako prezent.

Windows 7 u 10 procent internautów


Microsoft Windows 7 jest już zainstalowany na co dziesiątym komputerze podłączonym do Internetu. Co więcej, systemu Windows używa 92,02 procent internautów.

Telewizja cyfrowa na pececie


Tuner DVB-T pozwala nie tylko oglądać cyfrową telewizję na komputerze, ale też zapisywać programy na dysku twardym. Pokazujemy, jak taką funkcję skonfigurować!

Kurs wychowawcy kolonijnego (Częstochowa)


Jeśli chcesz zostać wychowawcą dzieci i młodzieży w placówkach wypoczynku (koloniach, zimowiskach czy obozach), musisz spełnić kilka podstawowych warunków. Przede ...
Lokalizacja: Częstochowa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Arctic Cooling zmienia nazwę


Szwajcarska firma Arctic Cooling, znana przede wszystkim jako producent wielu typów systemów chłodzenia procesorów i kart graficznych, a także past termoprzewodzących, obudów komputerowych, wentylatorów oraz innych akcesoriów komputerowych, zmieniła swoją nazwę.

Mozilla Firefox traci na popularności


Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie miał dwucyfrowy udział w rynku przeglądarek, prezes John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości.

Image Swirl, czyli prototyp nowego Google Grafika


Google zaprezentowało swój nowy projekt dotyczący wyszukiwarki Google Grafika. Obrazki na niej układają się w taki sposób, by ułatwić filtrowanie tylko do interesujących nas fotografii.

Lenovo pozwoli zamienić klawisze Fn i Ctrl


Użytkownicy przyszłych edycji ThinkPadów zyskają ciekawą możliwość. Mianowicie będą mogli w BIOSie zamienić klawisz Fn z klawiszem Ctrl.

Leciutki aparat systemowy marki Panasonic


Wyjątkowo lekka obudowa aparatu mieści szereg zaawansowanych funkcji cyfrowych, obsługiwanych w bardzo prosty sposób.

Linia biznesowych notebooków z procesorami Arrandale


Dell odświeża swoją linię biznesowych notebooków Vostro o nową serię 3000, zawierającą modele o przekątnych ekranu 13,3, 14, 15,6 oraz 17,3 cala. Wszystkie opierają się na procesorach Core i3/i5.

Ultramobilny notebook z pojemnościowym, obracanym ekranem


Acer wprowadza na europejski rynek ultramobilną maszynę Aspire 1825PTZ, którą wyposażono w 11,6-calowy, obracany i pojemnościowy ekran LCD oraz niskonapięciowy procesor Intela.

Intel Larrabee jednak pojawi się, ale w konsoli?


Intel pod rękę z Nintendo? Konsola Nintendo Wii już od dnia premiery stała się niepokonana w rankingach sprzedaży. Dzięki swojej przystępnej cenie oraz ciekawym grom urządzenie to znalazło wielu nabywców. Ostatnio jednak zapotrzebowanie na Wii zaczyna spadać, a to zapewne dla Nintendo sygnał, że warto czynić pierwsze przymiarki do nowej konsoli.

Nokia N8 trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia?


Nie możecie doczekać się Nokii N8? Mamy dobre wieści - premiera już niedługo! Według "dobrze poinformowanych źródeł" serwisu Mobilelivingroom.de, najnowszy smartfon z Finlandii pojawi się w sprzedaży 24 sierpnia.

Otwarty kodek wideo Google'a wcale nie taki otwarty?


Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym.

Holandia: Pirate Bay musi usunąć wszystkie torrenty


Sąd w Amsterdamie ogłosił swój wyrok: The Pirate Bay musi usunąć wszystkie pliki Torrent wskazane przez organizację BREIN oraz zablokować się na dostęp z Holandii.

Międzynarodowe Standardy Rachunkowości - Katowice (Katowice)


Program szkolenia: Moduł I: Założenia koncepcyjne i sprawozdawczość wg MSSF/MSR - 15 godz. Moduł II: Aktywa trwałe według MSSF/MSR 15 godz. Moduł ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

CATIA V5 (Gliwice)


1. Interface omówienie interfejsu oprogramowania, poruszanie się w przestrzeni modelu, ustawienia systemu i dopasowanie do indywidualnych ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie