Ultraszybkie i superczyste XP


Pozbądź się niepotrzebnych danych, spowalniaczy systemu i w końcu wystartuj Windows niczym Robert Kubica swoim bolidem. Te wskazówki i narzędzia zdecydowanie usprawnią twoje XP.

K11 to najnowszy model spośród bardzo lekkich projektorów firmy Acer. Lekki i mały projektor Acer K11 jest wyposażony w port USB i czytnik kart pamięci SDHC, które zapewniają pełny dostęp do treści multimedialnych, w tym plików audio, wideo oraz graficznych. Może służyć do wyświetlania prezentacji lub filmów, bez użycia notebooka, czy odtwarzacza wideo. Na nieco ponad cztery miesiące przed premierą nowego pakietu narzędzi biurowych Office 2010, Microsoft podaje wymagania sprzętowe, które są niższe, niż przypuszczano. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: wiadomości o dozorze technicznym, wymagania kwalifikacyjne, pojęcie stateczności urządzenia, urządzenia zabezpieczające, budowę urządzenia części elektryczne i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieNie zamierzamy uczyć włamywania się do banków internetowych ani oszukiwania e-sklepów za pomocą fałszywych numerów kart płatniczych. Samsung, lider na ryneku modułów pamięci RAM, z dumą poinformował o tym, ze uruchomił dostawy próbek swoich pierwszych modułów pamięci RAM, o pojemności 32 GB. Według producenta są to najbardziej pojemne moduły RDIMM na świecie. Japoński NEC zapowiada powiększenie swojej oferty o nową serię notebooków LaVie S. Nowe urządzenia oparto na platformie procesorowej Intel Calpella i wyposażono w ekrany o przekątnej 15,6 cala. Notebooki mają grubość 35 milimetrów i ważą 2,4 kilograma.

Opery 10.60 w wersji rozwojowej jest już gotowa do testów. Wg niektórych testów javascriptowych jest o ponad 50% szybsza od swojej poprzedniczki.

Kenneth Elan nie planował przedłużenia subskrypcji na posiadanego przez siebie antywirusa Norton. Symantec jednak zrobił to za niego, „automatycznie”. Sprawa trafiła do sądu. Na rynku IT możemy zaobserwować rywalizację producentów praktycznie w każdym jego segmencie.

Każdy z nas chciałby mieć szybkiego peceta z dużym monitorem. Taki zestaw zżera jednak dużo prądu, a oszczędzanie energii i pieniędzy jest teraz w modzie. CHIP pokaże ci, jak oszczędzać, nie rezygnując z wydajności. Według wczesnych statystyk, tablet Apple'a sprzedaje się jak świeże bułeczki jeszcze przed swoją rynkową premierą. W pierwszym dniu przedsprzedaży, rozeszło się 120 tysięcy egzemplarzy. Google ma kolejny pomysł na pomnożenie swoich dochodów. Gigant z Mountain View chciałby poszerzyć funkcjonalność YouTube poprzez dodanie działu poświęconego grom wideo.Wyjątkowa oferta szkolenia wyjazdowego obejmuje 4 dni zajęć, 2 dni o tematyce podatkowej + 2 dni o tematyce rachunkowej. Popołudnia ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft potwierdza, że projekt tabletu z dwoma ekranami o nazwie Courier jest raczej projektem badawczym, a nie produktem gotowym na rynkową premierę. Rekrutacja pracowników. Wynagrodzenia (płace, premie i nagrody). Ocena pracowników. Praca w godzinach nadliczbowych dopuszczalna praktyka. Relacje pracownik kierownik. Mobbing, dyskryminacja, molestowanie. Tajemnica pracodawcy i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Znamy datę premiery i cenę iPada


Długo wyczekiwany Apple iPad pojawi się na amerykańskim rynku 3 kwietnia, zaś wersja dodatkowo obsługująca sieć 3G trzy tygodnie później.

Udostępnianie 768 MB muzyki, w Finlandii równa się 3000 euro grzywny


Podczas gdy amerykańskie sądy karzą piratów grzywnami w wysokości nawet kilku milionów dolarów, w Finlandii kary są bardziej wyważone - chociaż również bolesne dla portfela pirata.

Radeony od ASUS-a z podwyższonym napięciem


ASUS wprowadza serię kart graficznych EAH5800 z technologią Voltage Tweak, która ma zwiększyć wydajność nawet o 38%.

Bill Gates: Gdyby iPad był bardziej jak tablet PC...


Ostatnio najbardziej aktywny człowiek w świecie IT - Bill Gates - nie mógł sobie odmówić komentarza ostatniej wielkiej premiery tabletu Apple'a. Co były szef Microsoftu sądzi o iPadzie?

Google inwestuje w rynek mobilnej reklamy


Google zdecydowanie jest zainteresowane reklamą na telefonach komórkowych. Gigant zakupił firmę AdMob za akcje warte 750 milionów dolarów.

23-calowy monitor LCD o grubości 16,5 milimetra


Samsung wprowadza na europejski rynek 23-calowy monitor LCD z podświetleniem diodami LED, który oferuje rozdzielczość Full HD oraz niski pobór energii.

Galaxy GeForce GTX 470,z dedykowanym procesorem fizyki


Dwie generacje GPU na jednej karcie. Na targach Computex 2010, firma Galaxy prezentuje między innymi nową, dwuprocesorową kartę graficzną. W tym przypadku nie zastosowano jednak metody prostego połączenia mocy obliczeniowych obu GPU, a raczej podzielono ich zadania. Jeden pełni rolę GPU, a drugi PPU (procesora fizyki).

Pierwsze zdjęcia iPhone'a czwartej generacji?


iResQ, firma zajmująca się naprawą iPhone’ów, twierdzi, że otrzymała już obudowy do czwartej generacji iPhone’a. Palmofon jest nieco większy, niż jego poprzednicy.

Budżet Zadaniowy (Katowice)


# Teoria i przegląd zagadnień dotyczących budżetowania zadaniowego podstawowe koncepcje, # Przepisy prawne (Ustawa o finansach publicznych), # Potencjalne korzyści z ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rosja cenzuruje CoD: Modern Warfare 2


Chociaż gra CoD: Modern Warfare 2 jest niezwykle popularna, to Rosjanie nie będą mogli jej kupić. To efekt zakazu jej sprzedaży, ponieważ jedna z misji w grze nazywa się "No Russian".

Wszystko, co wiemy o Windows Mobile 6.5.3


Sony Ericcson Aspen będzie pierwszym telefonem z fabrycznie zainstalowanym Windows Mobile 6.5.3. Wiemy już, co się zmieniło wobec poprzednich wersji.

Rzecznikiem prasowym być (Łódź)


1. Klucz do sukcesu jak im dogodzić, a jak skutecznie zrazić - czego media oczekują od rzeczników superrzecznik i antyrzecznik kto to ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Biznesowy smartfon Sony Ericsson Aspen


Sony Ericsson prezentuje swój najnowszy smartfon, skierowany do klienta biznesowego. Model Aspen posiada klawiaturę QWERTY oraz system operacyjny Windows Mobile 6.5.3.

Czytanie i analiza zdjęć rtg (Szklarska Poreba)


Cel kursu: zapoznanie z podstawami analizy badań obrazowych narządu ruchu (Rtg,TK, MRI).. Zakres kursu analiza rentgenogramów prawidłowego kośćca, anatomia radiologiczna, zdjęcia rtg różnych ...
Lokalizacja: Szklarska Poreba - Rodzaj: kurs / szkolenie

Eee PC 900AX, czyli powrót do przeszłości


Asus wprowadza do swojej oferty 8,9-calowego netbooka z procesorem Intel Atom pierwszej generacji. Motywacji tajwańskiej firmy nie znamy.

Kurs języka szwedzkiego (Katowice)


Ilość osób - 3-6 (małe kameralne grupy sprzyjają nauce języka obcego) Czas trwania - 8 miesięcy (2 moduły - zimowy i ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Statystyki wyszukiwarki Google wreszcie po polsku!


Google wprowadza dzisiaj polską wersję językową usługi Insights for Search - bezpłatnego narzędzia do śledzenia trendów w Internecie, między innymi w odniesieniu geograficznym i czasowym.

KASJER WALUTOWY (Szczecin)


1. Wybrane zagadnienia dot. emisji pieniędzy przez banki zagraniczne - 2h 2. Metody identyfikacji zagranicznych i polskich znaków pieniężnych - 4h 3. ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

MSRMSSF - w praktyce, najważniejsze problemy i rozwiązania 3 dni (Warszawa)


Blok 1 - Majątek trwały i utrata wartości * Środki trwałe i wartości niematerialne - wycena, amortyzacja, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rekord Guinnessa na paluszkach


Robot zasilany bateriami Panasonic EVOLTA pobił po raz kolejny Rekord Guinnessa. 6 sierpnia na torze we francuskim Le Mans w trakcie 24 godzin pokonał dystans bez mała 24 km.