9500 prób wyłudzenia kredytów


Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komisariatu Policji w Koszalinie zatrzymali mężczyznę i kobietę. Para wspólnie wyłudzała kredyty i usługi telekomunikacyjne posługując się skradzionym dowodem osobistym i podrobioną pieczątką. Według ustaleń Policji para zaciągnęła co najmniej 6 kredytów.

Ubuntu zmienia domyślną wyszukiwarkę internetową. Od teraz, nowe wersje tej popularnej dystrybucji Linuksa będą korzystać z Yahoo!. Kolejny z pracownikw firmy Foxconn postanowi skrci swj ywot. Pracownik, jak reszta, postanowi wyskoczy przez biurowe okno. To ju dziesite samobjstwo od stycznia. Nareszcie! Polscy operatorzy porozumieli się w sprawie wspólnego uruchomienia mobilnej telewizji komórkowej.1. Wprowadzenie 2. Edycja 3. Formatowanie 4. Formuły 5. Podstawowe narzędzia 6. Wykresy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Firmie Palm powoli, ale konsekwentnie spada sprzedaż, wartość akcji i udział rynkowy. Czy to oznacza koniec legendarnej firmy? Dziewczyny lubią gry wideo. Według danych Nintendo America, większość z nich (80 procent) wybiera Wii jako swoją główną platformę elektronicznej rozrywki.

Zajęcia odbywają się w centrum Warszawy, w soboty i niedziele od godziny 10:00 do 13:15. Kurs trwa 5 weekendów. 28-29.11/ 12-13.12/ 9-10.01/ ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pop+ Solo, ARKANOID Plus! i BIT.TRIP Core są już dostępne do pobrania w DSi- i WiiShop. Overclocker TIN_EOF podkręcił procesor Intel Celeron D 347 z nominalnej częstotliwości taktowania 3,06 GHz do 8,19 GHz, ustanawiając tym samym nowy rekord. Nieważne, że procesor spłonął...

W matrycach montowanych w telewizorach LCD firmy Sharp pojawi się czwarty kolor podstawowy. Według producenta zastosowanie czterech, a więc czerwonego, zielonego, niebieskiego i teraz także żółtego (RGBY) ma dać możliwość uzyskania lepszej jakości obrazu. Microsoft zapłaci firmie VirnetX 200 milionów dolarów za patent dotyczący komunikacji sieciowej, który wcześniej naruszył. To kolejny wydatek, po stu milionach dolarów kary. Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieBenQ wprowadza na polski rynek swj pierwszy aparat umoliwiajcy wykonywanie zdj w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z du rozpitoci tonaln – model E1260. W kwietniu br. BenQ wprowadza na polski rynek aparat cyfrowy z 12-megapikselowa matrycą – E1240 z kilkoma nowymi, ciekawymi funkcjami m.in. Auto Panorama, Fisheye i nagrywania filmów w rozdzielczości HD Ready – 720p. „Przyszłość Internetu to HTML5” – tak zaczął swój wpis na blogu Dean Hachamovitch, który kieruje rozwojem przeglądarki Windows Internet Explorer.

Nowoczesne Techniki Sprzedaży 1 (Kraków)


Program: Dzień I * Przebieg procesu sprzedaży a rola sprzedawcy * Klient jako potencjał handlu ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wielka nocna baba na Facebooku


Poprzez aplikację na Facebooku o nazwie "Wielka nocna baba", możecie wysłać swoim znajomym życzenia świąteczne z jajem.

Hybrydowy notebook z wyjmowanym ekranem


Lenovo podczas targów CES 2010 zaprezentuje nową, unikalną maszynę. Notebook IdeaPad U1 Hybrid posiada bowiem wyjmowalny, 11,6-calowy ekran multidotykowy z wbudowanym procesorem.

Dwa komputery All-in-One od Gateway - dla fanów Intela i AMD


Firma Gateway powiększa swoja ofertę o dwa nowe komputery zintegrowane w monitorach (All-in-One) – One ZX4300-01e oraz One ZX6900. Urządzenie przyciągają uwagę nie tylko projektem obudowy, ale również niezłą specyfikacją techniczną.

Trzy systemy chłodzenia od Thermalright


Tajwańska firma Thermalright poinformowała o tym, że pracuje nad nowymi zaczepami, mającymi sprawić, że kilka dostępnych już na rynku systemów chłodzenia kart graficznych, już niebawem będzie można zamontować na kartach graficznych NVIDIA GeForce GTX 470 i GTX 480, które w sklepach powinny pojawić się już niebawem.

Mała, błyszcząca klawiatura


Firma Genius wprowadziła na europejskie rynki nowy model małej klawiatury - LuxeMate i200. Nowość ma wymiary 321 x 142 x 254 mm i z komputerem komunikuje się przewodowo, poprzez interfejs USB. Urządzenie jest czarne, z wierzchu pokryte połyskującym plastikiem.

Konsola Nintendo DS z platformą Nvidia Tegra?


Według ostatnich informacji z Sieci, Nvidia oraz Nintendo wkrótce mogą podpisać umowę, na mocy której nowa generacja przenośnych konsol DS będzie wyposażona w układ Nvidia Tegra.

Nokia C6, czyli multimedialny telefon z dotykowym ekranem


Nokia prezentuje kolejny telefon z nowej rodziny, wyposażony w 3,2-calowy, dotykowy ekran LCD, łączność WiFi, nawigację A-GPS oraz 5-megapikselowy aparat z fleszem.

Rozmawiaj z Anglikiem po polsku, czyli Google Tłumacz w telefonie


Google planuje wdrożyć usługę natychmiastowego tłumaczenia rozmów telefonicznych w ten sposób, aby na przykład Polak mógł przez telefon bez problemu dogadać się z Anglikiem.

Pierwsze spojrzenie na system Symbian S^3


Nokia opublikowała w Sieci filmik, prezentujący nowy system operacyjny Symbian S^3, który wspiera technologię multidotyku, oferuje kilka ekranów domowych i wielozadaniowość.

Kamera ART MagiCam – nowe spojrzenie w sieć


Nowością w ofercie akcesoriów komputerowych marki ART wprowadzoną na rynek przez firmę Multioffice jest kamera internetowa MagiCam o symbolu AC-25.

Tablet HP Slate - oto specyfikacja rywala iPada?


Według niepotwierdzonych informacji, HP Slate ma być wyposażony w 8,9-calowy, pojemnościowy ekran, procesor Intel Atom Z530 oraz 32 lub 64 GB wbudowanej pamięci flash.

Dyski SSD Corsaira pokażą Jasną Stronę Mocy, jeśli chodzi o wydajność


Corsair zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży w przyszłym miesiącu nowych modeli dysków SSD z serii Force – F60, F120 oraz F240. Liczby w nazwach oznaczają pojemność, odpowiednio: 60GB, 120GB i 240GB.

Jak pozyskać dotacje unijne - szkolenie (Warszawa)


Na szkolenie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem funduszy z środków europejskich! Celem prowadzonego szkolenia jest edukacja w zakresie sposobów pozyskiwania dotacji z ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kontrola wewnętrzna w przedsiębiorstwie 2 dni- Warszawa (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

iPad sprzedaje się dwukrotnie lepiej od komputerów Mac


Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!

Indywidualny kurs języka szwedzkiego (Poznań)


...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Internet Explorer odzyskuje pozycję lidera


Według Microsoftu, przeglądarka Internet Explorer 8 stała się najczęściej używaną przeglądarką na świecie z udziałem w rynku przekraczającym 25,6 procenta.

Flash Player 10.1 dla Maka będzie o wiele szybszy


Apple ma powody do niezadowolenia z Adobe – Flash na Mac OS X działa dużo wolniej, niż w wersji dla Windows. Ma się to jednak zmienić dzięki zastosowaniu metody Core Animation.

Linuksowy sklep muzyczny dostępny dla Polaków


Canonical wprowadzi sklep muzyczny dla użytkowników Ubuntu na wzór apple’owskiego iTunes. Co ciekawe, w przeciwieństwie do swojego konkurenta, Ubuntu One Music Store będzie dostępne w Polsce.