Kurs przygotowawcze do certyfikatu TOEIC (Dzierżoniów)


Intensywne kurs przygotuwujący do certyfikatu TOEIC: 40 godz. lekcyjnych, a w tym: -zajęcia z Native Speakerem -przegotowanie techniczne do certzfikatu TOEIC ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Firma tworząca układy PowerVR, które zasilają smartfony takie jak iPhone, Droid czy Pre, twierdzi, że już za trzy lata smartfony będą mogły pochwalić się wydajnością graficzną na poziomie Playstation 3. Toshiba podczas targów Mobile World Congress demonstruje swój pierwszy notebook z łącznością czwartej generacji - LTE. Wciąż czekamy na pojawienie się w sklepach pierwszych netbooków, opartych na platformie Pineview - nowej generacji Atoma, a w Sieci pojawiają się już informacje o jego następcy.Celem kursu jest zapoznanie uczestników z patologiami stawu kolanowego, ich diagnostyką, badaniem klinicznym, leczeniem zachowawczym, operacyjnym i usprawnianiem. Złamania i ...
Lokalizacja: Szklarska Poreba - Rodzaj: kurs / szkolenie Program obejmuje treningi płynnego, szybkiego i błyskawicznego czytania, a także treningi technik pamięciowych i skutecznej koncentracji, w połączeniu z efektywną ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie Program dostępny na naszej stronie internetowej. Na życzenie prześlemy Państwu program i/lub kartę zgłoszeniową faksem lub e-mailem. Zapraszamy ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gigabyte oficjalnie prezentuje swoją nową płytę główną mini ITX z chipsetem Intel H55, przeznaczoną dla procesorów z podstawką LGA 1156, którą wyposażono w dwa złącza USB 3.0.

I dzień 1) Okresy uznawane za świadczenie pracy. 2) Okresy niewliczane do czasu pracy. 3) ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Samsung jako pierwszy rozpoczyna sprzedaż 32-gigabajtowych modułów pamięci, przeznaczonych dla serwerów.

Naukowcy z Izraela stworzyli oprogramowanie, które jest w stanie wykryć sygnały depresji w tekstach publikowanych przez internautów. Program wyszukuje słowa i sformułowania, które wskazują na stan emocjonalny piszącego i zdaniem jego twórców może służyć jako pomocnicze narzędzie diagnostyczne - informuje serwis EurekAlert. Plextor zapowiada uruchomienie sprzedaży nowego modelu 2-zatokowego serwera NAS (Network Attached Storage), przeznaczonego zarówno do użytku domowego, jak i biurowego. Nowe urządzenie ma wymiary 135,4 x 120,3 x 254,5 milimetra i może obsłużyc dwa dyski Serial ATA, w formacie 3,5 cala i o maksymalnej pojemności 2 TB. iPad, podobnie jak iPod czy iPhone, nie posiada wymiennej baterii – by to zrobić, trzeba się udać do serwisu. Jak się okazuje, w przypadku iPada nawet serwisant nie wymieni ogniwa.Pojawiła się nowa, testowa wersja przeglądarki Opera. Edycja 10.10 integruje usługę Unite w przeglądarce. Program dostępny jest na naszej stronie internetowej Na życzenie prześlemy go faksem lub e-mailem. Zajęcia realizujemy na zlecenie- w wersji "in-company" ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Pioneer Computers uruchamia sprzedaż nowych modeli netbooków serii DreamBook Lite, łaczących w sobie platformy Intel Pine Trail oraz NVIDIA ION 2.

32-gigabajtowa karta CompactFlash z transferem 600x


Lexar rozpoczyna sprzedaż nowych, 32-gigabajtowych kart pamięci CompactFlash, które przeznaczone są dla profesjonalistów, a osiągają minimalną prędkość zapisu danych równą 90 MB/s.

Prototyp nowego iPoda touch odnaleziony, ale czy jest autentyczny?


Po odnalezieniu w Wietnamie kolejnego prototypu iPhone’a, przyszedł czas na iPoda touch. Odnalezione urządzenie wyposażone jest w dwumegapikselowy aparat cyfrowy.

Nokia World: Booklet 3G z procesorem Atom Z530 i wysoką ceną


Na konferencji Nokia World, fiński producent prezentuje swojego pierwszego netbooka, wyposażonego w łączność 3G i procesor Atom Z530, a zamkniętego w aluminiowej obudowie.

Netbooki rosną w siłę


MobiManiaK opublikował raport dotyczący rynku notebooków w Polsce. Wyniki analizy są bardzo ciekawe.

EOD

Nowy serwis i aplikacje mobilne Grono.net


Grono.net uruchomiło w tym tygodniu serwis Topgit.pl z humorystycznymi fotkami. Od tygodnia wszyscy Gronowicze mogą także tworzyć własne aplikacje mobilne.

Pełnomocnik ds systemu GMP B41 Transport drogowy pasz (Bydgoszcz)


1. Terminologia i definicje systemu HACCP i GMP+ B4.1. 2. Wymagania Klientów firm transportowych posiadających system GMP+ w standardzie B2 i B3 ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ewidencja wybranych zdarzeń gospodarczych w prawie bilansowym i podatkowym- Wrocław (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dwurdzeniowy Athlon Neo w laptopie MSI


MSI dodaje do swojej oferty 12-calowy notebook z linii Wind, wyposażony w dwurdzeniowy procesor Athlon Neo, grafikę Radeon HD 3200 oraz ekran o rozdzielczości HD Ready.

Box Office Media Player - kompaktowy odtwarzacz HD do salonu


Box Office Media Player należy do samodzielnych multimedialnych odtwarzaczy wideo, audio i zdjęć ze wsparciem technologii Full HD 1080p, Dolby Digital i DTS.

Zarządzanie Ryzykiem Zawodowym i Ocena Ryzyka Zawodowego (Katowice)


Program szkolenia: 1. Wymagania prawne: 1.1.Podstawowe obowiązki i uprawnienia pracodawców i pracowników w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy. 1.2. Obowiązki pracodawcy w zakresie ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs kadrowo - płacowy dla początkujących (Łódź)


KADRY: Prawo pracy Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy 1. Zasady nawiązania stosunku pracy, 2. Rodzaje umów o pracę, 3. Świadczenie pracy w ramach stosunku pracy oraz ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Botnet Pushdo rozpracował zabezpieczenia CAPTCHA


Spamerski botnet Pushdo potrafi odgadnąć dźwiękową wersję zabezpieczenia CAPTCHA. Dzięki temu spamerzy mogą w łatwy sposób rozsyłać niechciane wiadomości.

Technik hotelarstwa (Kraków)


1. Organizacja pracy hotelarskiej 2. Ekonomia i prawo w hotelarstwie 3. Obsługa konsumenta 4. Obsługa informatyczna w hotelarstwie 5. Marketing usług hotelarskich 6. Język zawodowy- ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: szkoła specjalna

ASUS EeeBox EB1012P z dwurdzeniowym Atomem


Firma ASUS niebawem uruchomi dostawy nowej wersji nettopa EeeBox EB1012. Nowe urządzenie, EB1012P, oparte jest na platformie procesorowej Intel Pine Trail, wzbogaconej o produkowany w wymiarze technologicznym 40 nanometrów procesor grafiki NVIDIA GT218 (ION "2010").

Sekrety sprawozdań finansowych (Zakopane)


1.Obowiązki sprawozdawcze podmiotów - wymagania ustawowe 2.Wprowadzenie do sprawozdania finansowego 3.Bilans budowa i zawartość 4.Bilans ocena podmiotu na podstawie bilansu 5.Rachunek zysków ...
Lokalizacja: Zakopane - Rodzaj: kurs / szkolenie

Partnerzy premium otrzymali iPhone OS 3.2 SDK


Apple wydało zestaw narzędzi programistycznych dla iPhone OS 3.2. Jest już dostępny dla partnerów premium. To pierwsza i ostatnia wersja SDK przed premierą iPada.

Opodatkowanie i oskładkowanie składników wynagrodzeń, zwolnienia ze składek ZUS i podatku (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

MSI pracuje nad netbookiem z nową platformą Intela


MSI pracuje nad nowym netbookiem z serii Wind, który bedzie wykorzystywał zupełnie nową platformę Intela o nazwie Pine Trail Atom.

Dziewczyny mają w nosie smartfony


AdMob, czyli firma badająca rynek internetowy, przebadała użytkowników smartfonów, by poznać ich preferencje. Jak się okazuje, komórki z systemem operacyjnym przede wszystkim interesują mężczyzn.

Cienki notebook od ViewSonic


Firma ViewSonic wprowadziła na rynek nowy model biznesowego notebooka z procesorem Intel Core 2 Duo ULV SU7300 (1,3 GHz). VNB131 ViewBook Pro łączy w sobie wydajność standardowego notebooka z cienką i lekką obudową, co ma go czynić atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które dużo czasu spędzają w podróży.