Debata Premiera z Internautami - rejestru na razie nie będzie!


Dzisiaj o godzinie 14:00 rozpoczęła się zapowiadana w zeszłym tygodniu debata Donalda Tuska z Internautami, w sprawie rejestru stron niedozwolonych.

Szkolenie dostarcza umiejętności z zakresu budowania i efektywnego zarządzania zespołem auditorów a także kreowania własnego autorytetu lidera jakości przy jednoczesnym ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie Saitek zaprezentował nowy kontroler z serii Cyborg. Ergonomiczny joystick przeznaczony jest do symulacji lotniczych i posiada wszystkie podstawowe funkcje niezbędne wirtualnym pilotom. 1. Zarządzanie projektami podstawy - różnica pomiędzy zarządzaniem projektami i zarządzaniem ogólnie - dlaczego niektóre projekty ponoszą porażkę ? - różne metody ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenieCray, jeden z pierwszych i najsłynniejszy producent superkomputerów nawiązał współpracę z Microsoftem. Firmy będą wspólnie rozwijać chmury obliczeniowe i przyszłe superkomputery. Rewolucyjny jak na swoje czasy shooter Dark Forces powraca na rynek. Niestety, nie mówimy tu o nowej części, a o remake’u, który będzie dostępny dla posiadaczy konsol PlayStation 3 i PSP. Podstawy * Wprowadzenie do relacyjnych baz danych i systemu Oracle * Sposób użycia języka SQL * Narzędzia służące do współpracy z bazą ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Najprawdopodobniej najpopularniejsza wtyczka do przeglądarek, czyli Adobe Flash Player, doczekała się aktualizacji. Nowa wersja likwiduje luki w zabezpieczeniach odtwarzacza.

Google uzyskał patent na nową technologię zarządzania informacją. Dokument patentowy numer 7,664,751 opisuje dynamiczny interfejs, który dopasowuje się w zależności od uprawnień użytkownika. Modele Back-UPS ES 550 i 700 zostały wyposażone w funkcję Power Saving pozwalającą na ograniczenie zużycia energii elektrycznej.

Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie miał dwucyfrowy udział w rynku przeglądarek, prezes John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości. Konami zapowiada dostępność sześciu nowych aplikacji dla platformy Windows Mobile. Wśród nich znalazły się gra sportowa, logiczna, karciana, jak i strzelanina. W niewielkiej sali Muzeum Historii Komputerów w Mountain View (Kalifornia) naukowcy z centrów badawczych Intela zaprezentowali 70 projektów wynalazków. Trudno powiedzieć, kiedy trafią one na rynek, ale jedno jest pewne – dzięki nim zmieni się nasz świat.Intel we współpracy z imec i pięcioma flamandzkimi uniwersytetami otwiera laboratorium, które opracuje metody prognozowania flar słonecznych i przyspieszy nadejście przyszłych, "eksaskalowych" superkomputerów. Microsoft i Nokia doszły do porozumienia, na mocy którego ten pierwszy zaprojektuje mobilną wersję pakietu biurowego Office, przeznaczoną dla telefonów fińskiego producenta. 1.Wstęp skrótowe omówienie początków nowoczesnego prawa konsumenckiego. 2."Rękojmia i gwarancja" jako dwa uprawnienia chroniące konsumentów - różnice, informacje do jakich konsument ma prawo, odpowiedzialność sprzedawcy (omówienie ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Uważaj na serdeczne życzenia od cyberprzestępców


Przeprowadzone przez AVG badania pokazują, że prawie trzy czwarte internautów ochoczo otwiera elektroniczne kartki, jeżeli tylko w polu adresowym nadawcy widnieje imię i nazwisko osoby im znanej.

Budowanie autorytetu - doskonalenie umiejętności menedżerskich Polityka szkoleniowa firmy (Wisła)


Cel szkolenia ------------- Proponowane szkolenia wyjazdowe umożliwiają uczestnikom podniesienie umiejętności projektowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń, wykorzystanie pozapłacowych narzędzi motywacyjnych oraz dokonywania oceny okresowej ...
Lokalizacja: Wisła - Rodzaj: kurs / szkolenie

Legislatorzy apeluj do FTC, aby obejrzaa dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujcy si w prawie prywatnoci, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdzia czy Google nie zamao prawa, podczas "omykowej" analizy sieci WiFi.

Legislatorzy apelują do FTC, aby obejrzała dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi.

350 milionów Facebookowiczów


Liczba użytkowników Facebooka właśnie przekroczyła 350 milionów. Oznacza to, że od września bieżącego roku przybyło 50 milionów kont.

Roxxxy - pierwszy robot do seksu (i nie tylko)


Ciemnowłosa, mierząca około 170 centymetrów wzrostu gumowa lalka ma pięć osobowości i jest gotowa nie tylko na zabawy w łóżku, ale również na rozmowę np. o piłce nożnej.

ICANN zatwierdzi niełacińskie domeny


W tym tygodniu ICANN ma zatwierdzić ostatecznie możliwość wykorzystania liter spoza alfabetu łacińskiego do rejestracji domen.

MIX10: Microsoft przedstawia platformę programistyczną dla systemu Windows Phone 7 Series


Projektanci i deweloperzy będą mogli tworzyć aplikacje wykorzystujące takie technologie jak Silverlight oraz XNA Framework.

Szkolenie okresowe BHP (Sosnowiec)


Szkolenie okresowe ma na celu aktualizację i ugruntowanie wiedzy i umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zaznajomienie ...
Lokalizacja: Sosnowiec - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft szlifuje Binga


Wyszukiwarka Bing wciąż się rozwija. Microsoft uaktualnia jej interfejs a także integruje usługę foursquare.

Nowa wersja beta przeglądarki Chrome z Flash Playerem


Google udostępnia nową wersję swojej przeglądarki Chrome 5.0, która domyślnie ma odblokowaną wtyczkę programu Adobe Flash Player.

Zabójca nastolatki z Facebooka skazany na dożywocie


Peter Chapman - seryjny gwałciciel i morderca - został skazany na dożywocie za zabójstwo 17-letniej Ashleigh Hall . Będzie mógł ubiegać się o warunkowe zwolnienie dopiero po 35 latach więzienia.

Bezgłośny GeForce GT 220 firmy PNY


Europejski oddział firmy PNY poinformował o uruchomieniu sprzedaży nowego modelu karty graficznej GeForce GT 220, przeznaczonego dla komputerów typu HTPC. Nowość to GeForce GT 220 Silent Edition.

Pobierz Ubuntu 9.10 w wersji finalnej!


Niespełna tydzień po wydaniu wersji RC, Canonical wydaje ostateczną wersję swojej najnowszej dystrybucji Linuksa - Ubuntu 9.10, znanej również jako Karmic Koala.

Pierwszy notebook z "trójwymiarowym" Blu-Rayem


Firma Toshiba prezentuje notebook z linii dynabook, który ma być pierwszym na świecie laptopem, potrafiącym wyświetlać trójwymiarowe materiały Blu-Ray przy pomocy technologii 3D Vision.

Apple, Sony i Nintendo pozwane za WiFi


Teksańska firma Bandspeed pozwała producentów konsol Playstation 3 i Wii oraz iPhone'a 3GS, za rzekomo nielegalne wykorzystanie patentu, określającego sposób wybrania kanału WiFi.

Oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a umieszczona w App Store


Oficjalna aplikacja Twittera, ktra pozwalajca korzysta z niego na iPhone'ie, jest ju dostpna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em.

Red Dead Redemption - premierowy zwiastun


Do premiery gry Red Dead Redemption coraz bliżej. Rockstar Games, by podkręcić nasze apetyty, zaprezentowało kolejny zwiastun, pokazujący nowe sceny z rozgrywki.

Eee PC z platformą AMD Congo


Asus wkrótce zakończy hegemonię Intela w linii produktów Eee PC, wprowadzając na rynek 12-calowy komputer, oparty na najnowszym dwurdzeniowym procesorze AMD Athlon Neo.

DBAA - Administracja bazą danych Oracle 10g XE (Gdańsk)


Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Podstawy i koncepcje systemu Oracle Architektura systemu Oracle * RDBMS, baza ...
Lokalizacja: Gdańsk - Rodzaj: kurs / szkolenie