Nowy wirus: "płać albo płacz"


F-Secure ostrzega przed nowym trojanem, który blokuje dostęp do plików żądając okupu. Podczas procederu ofiara jest przekonywana, że to nie jest atak, tylko próba uratowania cennych danych przed całkowitą utratą.

W trakcie konferencji ISSCC 2010 (International Solid State Circuits Conference) w San Francisco firma Sony prezentuje nową technologię, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych z dużą prędkością, na małe odległości. Rozwiązanie to Sony chce promować jako zastępstwo dla większości fizycznych połączeń w obwodach drukowanych. 1. Nowoczesna organizacja rachunkowości i kontroli wewnętrznej Teoria rachunkowości, jej koncepcje, zasady i normy 2. Plany Kont, polityka rachunkowości, zasady księgowe. ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie W Polsce i w Niemczech szczególnie popularne są gry przeglądarkowe. Są to gry nie wymagające ściągania specjalnego oprogramowania, może w nie grać każdy, kto posiada komputer z łączem do Internetu.Google na komórkach i Google w komputerze – synchronizacja danych bywa problematyczna przez zduplikowane wpisy tych samych kontaktów. Google znalazło na to wygodne rozwiązanie. LG Electronics przygotowuje premierę nowego monitora LCD o oznaczeniu W2363V, który oferuje pełną rozdzielczość High Definition, czas odpowiedzi 2 ms i kontrast 1000:1. Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

1. PODSTAWOWE POJĘCIA DOTYCZĄCE RYZYK * pojęcie ryzyka; czynniki ryzyka oraz typy ryzyka; elementy zarządzania ryzykiem 2. PROCES ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gra Portal, ktra zostaa udostpniona za darmo z okazji premiery Steama i zwizanych z nim gier na Mac OS X i Linuksa (tu w wersji beta), zostaa pobrana ju 1,5 miliona razy. Obecny w wielu krajach operator telefonii komórkowej, firma Vodafone, wprowadza do sprzedaży prawdopodobnie najtańsze komórki na świecie.

1. Company (structure and finance ) 2. Types of business units 3. Money and banking system 4. Accounting regulations and rules 5. Cost ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Niemiecka firma Noiseblocker uruchomiła sprzedaż nowych modeli wentylatorów PWM, przeznaczonych do montażu w obudowach komputerowych. Są nimi należący do serii Multiframe S model M12-PS oraz BlackSilent Pro PL-PS. Amerykańska firma Adesso uruchomiła sprzedaż nowego modelu klawiatury przeznaczonej głównie dla graczy. Urządzenie o nazwie MKB-135B, według producenta, wyróżnia się zastosowaniem klawiszy z mechanicznymi przełącznikami.Prezentujemy wam 50 najciekawszych i najpiękniejszych motywów na pulpit, aby praca przy komputerze była jeszcze przyjemniejsza. Przed końcem czerwca w sklepach pojawią się dwa nowe modele komputerów przenośnych Toshiby - Dynabook MX/36M i MX/34M. Oba notebooki oparte są na platformie procesorowej Intel Calpella i wyposażone w ekrany o przekątnej 11,6 cala i natywnej rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Wyznaczono datę premiery długo oczekiwanej, nowej cyfrowej lustrzanki Sigma SD15. Aparat będzie można kupić już za dwa tygodnie.

Prezydent też chce się spotkać z internautami


Władysław Stasiak, szef Kancelarii Prezydenta, porozmawia z internautami na temat tzw. „ustawy cenzorskiej”. Spotkanie będzie niezależne od tego organizowanego przez Premiera Tuska.

Skuteczna sprzedaż - Katowice (Katowice)


- Dzięki szkoleniu uczestnik przećwiczy efektywną komunikację z klientem w procesie sprzedaży. - Wypracuje strukturę własnej rozmowy sprzedażowej - Pozna sposoby radzenia ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Cray i Microsoft stworzą platformę dla superkomputerów przyszłości


Cray, jeden z pierwszych i najsłynniejszy producent superkomputerów nawiązał współpracę z Microsoftem. Firmy będą wspólnie rozwijać chmury obliczeniowe i przyszłe superkomputery.

Środowisko KDE po retuszu


Została wydana pierwsza aktualizacja KDE serii 4.3. Wyeliminowano wiele błędów oraz dopracowano tłumaczenia.

Alan Wake promowany teledyskiem grupy Poets of the Fall


Opublikowany piętnastosekundowy klip, jak się okazało, nie miał nic wspólnego z odcinkami specjalnymi Alana Wake’a. Jak się okazało, to był fragment teledysku zespołu Poets of the Fall.

Faktury VAT- bez błędów (Warszawa)


Program szkolenia 1. Faktura: * rodzaje transakcji, które wymagają ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

"Piractwo zmusiło nas do porzucenia komputera na rzecz konsol"


Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania.

Nvidia wycofuje się z segmentu chipsetów


Nvidia i Intel prowadzą sądową bitwę o segment chipsetów już od bardzo dawna. Dzisiaj kalifornijski producent kart graficznych wreszcie postanowił wycofać się z tego biznesu.

Google Gmail będzie portalem społecznościowym


To już nie tylko poczta. Firma Google planuje uruchomienie ofensywy na rynku internetowym, skierowanej przeciwko konkurencji, jaką teraz ma być Facebook oraz inne portale społecznościowe. Nowy projekt o nazwie Google Buzz jest oparty na istniejącej już usłudze Google Gmail. Oznacza to, że każde konto Gmail będzie mogło stać się jednocześnie kontem serwisu Buzz.

NLP w biznesie (Warszawa)


Moduł 1. NLP - wprowadzenie 1. Czym jest NLP 2. Główne zasady NLP Moduł 2. Skuteczne komunikowanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

iPad, iPhone, Twitter, Facebook i gdzieś tam w tle jakiś ślub


Pisaliśmy już o portalu randkowym dla fanów Apple’a, dziś dorwaliśmy się do filmiku, przedstawiającego ślub… a właściwie to iŚlub.

Toshiba dla mobilnego biznesmena


Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopów skierowanych do firm i instytucji. Na półki trafił właśnie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5.

YouTube nie działa


Najpopularniejszy na świecie serwis społecznościowy VoD, Google YouTube, nie działa od rana. Przyczyna awarii nie jest znana. Bezpośrednie linki do filmów wciąż funkcjonują poprawnie.

Linux będzie lepszy


Jedni z największych producentów elektroniki założyli organizację non-profit o nazwie Linaro. Jej celem będzie rozwój oprogramowania open source.

IFA 2009: Miniaturowy desktop z Blu-Rayem


Na targach w Berlinie, Fujitsu prezentuje swój najnowszy miniaturowy desktop o objętości zaledwie 1,4 litra, który wyposażono w procesor Core 2 Duo i napęd Blu-Ray typu slot-in.

Zarządzanie projektami logistycznymi budżetowanie, harmonogramowanie, organizowanie, zarządzanie (Warszawa)


Wstęp, czyli od czego zacząć przygotowania do projektu logistycznego: czym jest projekt ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs GIMP-a (Zawiercie)


Korzystanie z podstawowych narzędzi Selekcje: prostokątna, eliptyczna, sąsiadujące obszary, inteligentne selekcje Koloryzacje obrazów Praca z wykorzystaniem prowadnic i siatki. Konfiguracja siatki. Narzędzia do transformacji Montaż ...
Lokalizacja: Zawiercie - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft Office Word 2007 - Podstawy pracy z tekstem (Poznań)


Uczestnicy kursu poznają podstawowe zagadnienia związane z pracą z tekstem przy użyciu programu Word i nauczą się efektywnie tworzyć i ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podatnik contra fiscus- różne miasta (Warszawa)


Szczegółowy Program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. Dodatkowe informacje wykład wraz z przygotowaną prezentacją wizualną omawianych zagadnień i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zbanowany na 9999 lat przez administratorów forum Xboksa


Matka nastoletniego użytkownika Xboksa postanowiła powalczyć o prawa swojego syna, który został zbanowany przez administratorów forum na 9999 lat. Nie wiedziała jednak za co...