Przeglądarka Google Chrome 4 - już jest!


Google wydał nową edycję przeglądarki Chrome. Czwarta wersja potrafi synchronizować zakładki oraz umożliwia instalację dodatków i wtyczek.

Cyberprzestępcy wiedzą, że okres urlopowy wciąż w pełni. Dlatego też odpowiednio dostosowują swoje pułapki do okoliczności. Im większa firma, tym chętniej jest atakowana. Wie o tym Facebook, który właśnie wplątał się w kolejną aferę, tym razem patentową. Szczegółowy program kursu jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieIlość osób - 4-6 (małe kameralne grupy sprzyjają nauce języka obcego) Czas trwania - 8 miesięcy (2 moduły - zimowy i ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie B2712HDS to największy monitor w ofercie iiyama zapewniający, zdaniem producenta, zupełnie nową jakość obrazu. Microsoft na konferencji prasowej oficjalnie zaprezentował dwa nowe smartfony o nazwie kodowej Pink, które wyprodukowała firma Sharp, ale które sprzedawane będą jako Windows Phone.

Eksperci od zabezpieczeń z Invisible Things wykryli wadę, która dotknęła wiele chipsetów firmy Intel. Problem tkwi w module SINIT, części trybu zarządzania systemem.

1. Company (structure and finance ) 2. Types of business units 3. Money and banking system 4. Accounting regulations and rules 5. Cost ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Gryzoń kierowany jest do posiadaczy netbooków oraz notebooków i komunikuje się z komputerem dzięki technologii Bluetooth 2.0 EDR.

CENTRUM KSZTAŁCENIA w Gdyni zaprasza na kurs SZTUKA NEGOCJACJI z modułem MOWA CIAŁA Dialog i porozumienie ...
Lokalizacja: GDYNIA - Rodzaj: kurs / szkolenie W Meksyku trwa kolejne posiedzenie nad porozumieniem ACTA, które ma zapewnić jednolity, międzynarodowy front na rzecz walki z piractwem i podróbkami. Krytycy nawołują do odtajnienia negocjacji. Celem szkolenia jest usprawnienie przebiegu komunikacji interpersonalnej, wspierającej proces współpracy wewnątrz firmy oraz komunikacji z klientem, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenieProlimatech zapowiada wprowadzenie na rynek nowego modelu systemu chłodzenia procesorów - Samuel 17. Nowa konstrukcja przeznaczona jest przede wszystkim do montażu w małych obudowach. Jest kompatybilny z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3. Fujitsu dodaje do swojej oferty tablet PC o nazwie LifeBook T900, wyposażony w 13,3-calowy, multidotykowy ekran LD, procesor Core i7 lub i5 oraz do 8 GB pamięci RAM. W najbliższy piątek wystartują pierwsze e-sportowe turnieje ogólnopolskiej akcji Cybercup Zima 2010 zorganizowane w ramach projektu Cyberarena 36i6.

iPad zjada rynek netbooków z dużym apetytem... czyżby?


Katy Huberty, analityk z Morgan Stanley, wykazała przez swoje badania, że iPad coraz skuteczniej wypiera małe i tanie netbooki z rynku. Mamy wrażenie, że owa pani po prostu lubi Apple'a.

Darmowe uaktualnienie Office do wersji 2010


Od 5 marca kupujący pakiet Office 2007 mogą wziąć udział w programie Gwarancji Technologii Office 2010. Program ten daje użytkownikowi możliwość pobrania z sieci bezpłatnej kopii uaktualnienia Office 2010, w momencie wejścia produktu na rynek.

Google.pl i wyszukiwanie w czasie rzeczywistym


W grudniu zeszłego roku firma wprowadziła szereg nowości w domenie google.com, które uzupełniły wyniki wyszukiwania dynamiczną treścią pochodzącą z całej sieci, a od dzisiaj ta funkcja jest dostępna również w Polsce.

Xerox oskarża Yahoo! i Google'a o kradzież własności intelektualnej


Google i Yahoo! naruszyły patenty firmy Xerox. Tak przynajmniej twierdzi sam „poszkodowany”. Sprawa trafiła do sądu.

Polskojęzyczny Wikisłownik teraz bez wandalizmów


Rok temu, 17 listopada, polska Wikipedia wprowadziła system wersji przejrzanych, co zaowocowało oznaczeniem do dziś prawie 3/4 istniejących w niej artykułów, umożliwiając czytelnikom przeglądanie haseł bez obaw, że znajdą jakieś efekty niewybrednych eksperymentów. Teraz podobny mechanizm wprowadzony został w siostrzanym projekcie Wikipedii, czyli Wikisłowniku.

Microsoft Office Excel 2007 - Zaawansowana praca z arkuszem kalkulacyjnym (Poznań)


<b>Rozdział 1 Bazy danych</b> <b>Opis:</b> Ukończenie tego rozdziału pozwala uczestnikom na efektywne wykorzystanie dużych zbiorów danych w postaciach tabelarycznych, a ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Najmniejsze na świecie 2-gigabitowe pamięci DDR3 DRAM


Dumna z siebie Elpida ogłasza, że wytworzyła w 40-nanometrowym procesie technologicznym najmniejsze na świecie 2-gigabitowe moduły pamięci DDR3 DRAM.

Płyta główna mini-ITX z chipsetem AMD 785G


Na "cebitowym" stoisku firmy Sapphire można zobaczyć między innymi płytę główną IPC-AM3DD785G, wykonaną w formacie mini-ITX. Nowość oparto na chipsecie AMD 785G i wyposażono w podstawkę AM3, w której można zamontować procesory, których TDP nie przekracza 65 W.

Filmy Paramount Pictures na pendrive'ach Kingstona


Wytwórnia filmowa Paramount Pictures oraz producent pamięci masowych Kingston podpisały umowę, na mocy której, filmy tej pierwszej znajdą się na kartach pamięci tego drugiego.

Dni DVD są policzone?


Być może płyty z filmami i odtwarzacze DVD jeszcze długo nie znikną z domów przeciętnych użytkowników, ale w zakresie mediów strumieniowych, standard DVD powoli schodzi na drugi plan.

Metody Redukcji Kosztów Zaopatrzenia -szkolenie otwarte (Katowice)


Program dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Terminarz Szkoleń Otwartych. ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google promuje standard HTML5 witryną internetową


HTML5Rocks to witryna internetowa, która promuje standard HTML5. Autorem jest tym razem nie Apple, a największy internetowy gigant, czyli Google.

Skype 2.1 beta dla Linuksa


Prawie dwa lata od ukazania się ostatniego Skype'a dla systemu Linux, zespół programistów przedstawia wersję beta - Skype 2.1 dla Linuksa.

Multimedialny notebook Toshiby na Gwiazdkę


Procesor Intel Core 2 Duo T6600, system Windows 7, mocna karta graficzna ATI, 4 GB pamięci RAM oraz 500 GB twardego dysku to główne wyróżniki nowego laptopa.

OWPR - Język SQL i PLSQL w bazie danych Oracle (Gdańsk)


Podstawy * Wprowadzenie do relacyjnych baz danych i systemu Oracle * Sposób użycia języka SQL * Narzędzia służące do współpracy z bazą ...
Lokalizacja: Gdańsk - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kolekcja multimediów z filmu Avatar


Najbardziej widowiskowy i uważany przez wielu fanów Camerona za najlepszy jego film - Avatar, podbił serca widzów na całym świecie i stał się najbardziej dochodową produkcją Hollywood.

Ponad 600 tysięcy zamówień na iPhone'a 4 w jeden dzień


Apple dumnie poinformowało świat o swoim nowym, małym rekordzie - w przedsprzedaży znalazło się już ponad 600 tysięcy osób chętnych do zakupu iPhone'a 4.

Era, Inteligo i MasterCard: pierwsza w Polsce komórka, którą zapłacisz


Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery.

Ekranizacja Gears of War z dużo mniejszym budżetem niż planowano


Ekranizacja gry Gears of War nie będzie nakręcona z takim rozmachem, jak zapowiadano. New Line Cinema obcięła budżet filmu i zmodyfikowała scenariusz.

Sześciordzeniowy procesor Core i7 w technologii 32 nm


Zaplanowany uprzednio na drugi kwartał 2010 roku, sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 z rodziny Gulftown, będzie miał swoją premierę nieco wcześniej.