Nowe "mikro" Biostara z chipsetem H55


Biostar planuje do swojej oferty płyt głównych dorzucić nowy model - TH55B HD. Płyta wykonana jest w formacie micro-ATX i wyposażona w chipset Intel H55 i podstawkę LGA 1156. Taka kombinacja zapewnia obsługę produkowanych w wymiarze technologicznym 32 nm procesorów Intel Core i3 i Core i5 z wbudowanymi procesorami grafiki.

Acer dodaje do swojej oferty projektor HD, który potrafi wyświetlać stereoskopowy obraz w rozdzielczości HD, przy współpracy z systemem Nvidia 3D Vision. Historyczne wydania arcydzieł Kochanowskiego, Mickiewicza czy Słowackiego z półek Austriackiej Biblioteki Narodowej już niedługo przeniosą się do sieci dla czytelników z całego świata. To nie do końca taki komputerowy robak, jakiego byśmy się spodziewali. Ekran MacBooka Pro, a konkretniej kursor myszki na nim wyświetlany, zaatakowała modliszka.Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery. ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE Jak często używasz któregoś z poniższych stwierdzeń? - Nie mam na to czasu!... - Zrobię to później... - Mam za ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Mapy Google już bywały kompatybilne z innymi modelami samochodów, ale Ford, jako pierwszy, będzie udostępniał tę funkcję za darmo. Oczywiście tylko w modelach z modułem Sync.

App Store chwali się rekordową liczbą pobranych aplikacji. Nikt jednak nie mówi o tym, ile sklep traci w wyniku piractwa. A traci bardzo dużo.

Firma LG wprowadziła do sprzedaży nowy model małego notebooku, opartego na platformie procesorowej Intel CULV. Seria darmowych i patnych dodatkw do Mass Effect 2 to nie tylko uzupenienie fabuy, ale i zapowied trzeciej czci, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare.

Seminaria niezbędnik finansisty Wszechnicy UJ został zaprojektowany z myślą o pracownikach działów finansowych w firmach. Seminaria mają za zadanie uporządkować ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Nie macie zwidów, to nie jest pomyłka ani żart. To naprawdę ma miejsce i choć na pierwszy rzut oka może wydawać się głupie, to po głębszym zastanowieniu można dojść do wniosku, że na naszych oczach rodzi się coś chyba jednak ciekawego. „Hakerzy, defraudacje i botnety: walka z cyberprzestępczościąâ€ to najnowszy raport australijskiego Komitetu ds. Komunikacji Izby Reprezentantów. Proponuje w nim obligatoryjne instalowanie antywirusa u każdego pod groźbą odcięcia od Internetu.Imation Pro WX to pierwszy na świecie zewnętrzny bezprzewodowy dysk twardy USB. Urządzenie komunikuje się z komputerem za pomocą konektora podłączanego do portu USB. Serwis fimowy Joost został całkowicie odświeżony. Nowa strona, polegająca na Flashu i interakcji z użytkownikami, pozostaje całkowicie darmowa. Czy ma szanse zagrozić YouTube’owi? Tematyka szkolenia: 1. Wiadomości wstępne i podstawowe akty prawne 2. Majątek i kapitały jednostek gospodarczych ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

40-calowy telewizor LCD o grubości 3,9 milimetra


Co ma grubość 3,9 milimetra? Na przykład dwa ołówki. Ale nie tylko, bowiem właśnie taką grubością cieszy się nowy, 40-calowy telewizor LCD firmy Samsung.

Zarządzanie grupą sprzedawców (Warszawa)


Dzień I. Standardy i wyznaczanie zadań w regionach czyli jak nie przegrać sprzedaży na samym początku? 1. Standardy w zarządzaniu zespołem przez ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dziewczyny mają w nosie smartfony


AdMob, czyli firma badająca rynek internetowy, przebadała użytkowników smartfonów, by poznać ich preferencje. Jak się okazuje, komórki z systemem operacyjnym przede wszystkim interesują mężczyzn.

Akredytowane szkolenie PRINCE2 z egzaminem (Warszawa)


Program szkolenia PRINCE2 Wprowadzenie Omówienie szkolenia Wprowadzenie Projekty a PRINCE2 Kluczowe koncepcje Uzasadnienie Biznesowe Organizajca Przegląd Elementów sterowania Sterowany Start Program szkolenia PRINCE2 Foundation Omówienie szkolenia Wprowadzenie Projekty a PRINCE2 Kluczowe koncepcje Uzasadnienie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft dyplomatycznie zbył organizatorów akcji WeWantLive


Akcja WeWantLive zakończyła się zdecydowaną porażką. Gracze, mimo wzorowej organizacji i profesjonalizmu nie zrobili na Microsofcie wrażenia – Xbox LIVE pozostanie na razie niedostępny w naszym kraju.

Aplikacje na Android Market mogą cię wiele kosztować


Według raportu firmy SMobile Systems, jedna na pięć aplikacji w Android Market korzysta z prywatnych danych użytkownika, takich jak wiadomości czy wpisy w książce adresowej.

Rachunkowość zarządcza-Warszawa (Warszawa)


Rachunkowość zarządcza i nowoczesne metody rachunku kosztów to szkolenie, które powinien przejść każdy finansista. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

zenPad, czyli niedrogi tablet z systemem Android


Firma Enso przedstawia swój własny tablet - niedrogie, 5-calowe urządzenie, wyposażone w 8 GB pamięci, łączność WiFi oraz opcjonalnie nawigację GPS i łączność 3G.

Główny księgowy - szkolenie zawodowe Warszawa (Warszawa)


1. Podstawy prawa cywilnego - źródła prawa, wykładnia prawa - 2 godz. 2. Podstawy prawa gospodarczego i handlowego - 2 godz. 3. Odpowiedzialność karna ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

500-gigabajtowy dysk przenośny z USB 3.0


Transcend dodaje do swojej oferty serię zewnętrznych, 2,5-calowych dysków twardych, które dzięki wykorzystaniu interfejsu USB 3.0, oferują prędkość transferu danych na poziomie 90 MB/s.

Trening twórczego rozwiązywania problemów - Katowice (Katowice)


Jak myśleć niestandardowo i kreatywnie (konkretne techniki)? Jak ze starych pomysłów uzyskać nową jakość? Jak wzbudzać swoją motywację do działania? ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Era, Inteligo i MasterCard: pierwsza w Polsce komrka, ktr zapacisz


Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynaj dzi konsumenckie testy patnoci mobilnych z uyciem telefonw komrkowych. W trwajcym cztery miesice programie pilotaowym wemie udzia 100 osb bdcych jednoczenie klientami Inteligo i Ery.

Dysk My Passport Elite ze stacja dokujaca w komplecie


Dysk WD My Passport Elite to m.in. podświetlany wskaźnik pojemności oraz wygodna stacja dokująca.

Podatki pośrednie - Katowice (Katowice)


Program szkolenia: 1. System podatkowy w Polsce zagadnienia wspólne systemu podatkowego - 2 2. Podstawy postępowania ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

iPhone jako terminal do karty kredytowej


Jack Dorsey, współzałożyciel Twittera, opracował innowacyjny sposób na dokonywanie płatności kartą kredytową.

Google usuwa zdalnie aplikacje z twojego telefonu


Google postanowiło posprzątać nieco w aplikacjach na Android Market. Jednym z podjętych działań jest… zdalne usuwanie aplikacji z telefonów użytkowników!

AMD wprowadza technologię VISION


Podczas odbywającego się w Cannes spotkania, AMD zapowiedziało nowe wersje platform, działających w oparciu o technologię VISION, dedykowanych desktopom i notebookom.

Google I/O 2010: Chrome z obiecujcymi statystykami, Mozilla krci nosem


Google wykorzystao pierwszy dzie swojej konferencji, by pochwali si nieco statystykami. W cigu roku, ilo uytkownikw Chrome’a zwikszya si ponad dwukrotnie.

Logitech Squeezebox Duet. Muzyka w każdym zakątku


Logitech Squeezebox Duet to doskonały system transmisji dźwięku, pozwalający odsłuchiwać muzykę w popularnych formatach na dowolnym niemal urządzeniu audio.

MWC 2010: Pierwszy smartfon z Androidem i HSPA+


Chińska firma Huawei prezentuje na targach Mobile World Congress pierwszy smartfon oparty na systemie Google Android, który oferuje łączność HSPA+ z prędkością do 14 Mbps.