Nowoczesne Techniki Sprzedaży 1 (Kraków)


Program: Dzień I * Przebieg procesu sprzedaży a rola sprzedawcy * Klient jako potencjał handlu ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wikipedia, jedna z 10 najbardziej popularnych witryn w Internecie, zmieni nieco swoją zasadę działania. Wprowadzona zostanie mocniejsza moderacja. Złodzieje ukradli cztery tysiące telefonów Apple'a, wartych ponad 3 miliony dolarów, w brawurowym napadzie w jednym z belgijskich miasteczek. Nowe portale Openmedica 2.0 mają być rewolucją w polskiej medycynie, która umożliwi lekarzom stworzenie największej społeczności w Internecie.Apple zaprezentowało długo oczekiwany pakiet do edycji grafiki rastrowej – Aperture 3. Ten wyjątkowo popularny wśród Makowców produkt zyskał wiele nowych, ciekawych funkcji. IVO Software prezentuje najnowszy pakiet syntezatora mowy IVONA Studio przeznaczony do profesjonalnych zastosowań w małych i średnich przedsiębiorstwach. Firma Scythe wprowadza do sprzedaży nowy, uniwersalny system chłodzenia procesorów o nazwie Yasya. Nowość to pierwsza w ofercie Scythe konstrukcja wykonana w technologii Trident Multi Layer Fin. Nowość ma wymiary 130 x 108,5 x 159 milimetrów i waży 848 gramów.

Nokia N8 to pierwszy palmofon z systemem Symbian^3. Znamy już możliwości techniczne samego urządzenia, ale co zmieniło się w stosunku do poprzedniego Symbiana?

Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie iPhone jest nie tylko ulubionym gadżetem wrednej, imperialistycznej i pogańskiej Ameryki. Jak się okazuje, palmofon Apple’a jest lubiany również przez Talibów.

Pozbądź się niepotrzebnych danych, spowalniaczy systemu i w końcu wystartuj Windows niczym Robert Kubica swoim bolidem. Te wskazówki i narzędzia zdecydowanie usprawnią twoje XP. 1. Podstawy rachunkowości i finansów * Czym są ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs przygotowawczy POCKY NANO 2,4G MT1084 to kolejna mysz w ofercie Media-Tech, wyposażona w praktyczny odbiornik typu nano, którego bezsprzeczną zaletą jest możliwość pozostawienia w notebooku bez obawy, że ulegnie zniszczeniu.Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie miał dwucyfrowy udział w rynku przeglądarek, prezes John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości. DEFINICJE, POJĘCIA, ROZRÓŻNIENIE Przejawy mobbingu, molestowania, dyskryminacji Definicje mobbingu a praktyka Dyskryminacja w zatrudnieniu Definicja (definicje) dyskryminacji - próba odniesienia ich do praktyki zarządzania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Tuner DVB-T pozwala nie tylko oglądać cyfrową telewizję na komputerze, ale też zapisywać programy na dysku twardym. Pokazujemy, jak taką funkcję skonfigurować!

Google pozwane za usługę Buzz


Mieszkanka Florydy w imieniu swoim oraz 31 milionów amerykańskich użytkowników Gmaila złożyła pozew przeciwko Google’owi w sprawie przymusowego wdrożenia Buzza i narażenia użytkowników na naruszenie ich prywatności.

Dowiedz się, czyim pomysłem był Windows 7


No dobrze, kupiłeś lub pobrałeś już swoją kopię systemu Windows 7, pomyślnie zainstalowałeś i z niego korzystasz. Nie interesuje cię jednak, dzięki czyjemu pomysłowi było to możliwe?

Google pogrywa z użytkownikami... w PAC-MAN-a


To, że od czasu do czasu Google zastępuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawiązującym do bieżących wydarzeń to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyznać, że przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN!

Fałszywa aktualizacja Firefoksa szpieguje użytkowników


Po Internecie krąży fałszywa aktualizacja do Firefoksa, która instaluje w przeglądarce szpiegujący użytkownika pasek narzędziowy Hotbar.

100 milionów smartfonów marki BlackBerry


W ciągu pierwszego kwartału firma RIM dostarczyła na rynek stumilionowy smartfon BlackBerry. Warto zauważyć, że ponad połowa z tych 100 milionów smartfonów została dostarczona w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Planowanie i realizacja budżetu 2010 (Warszawa)


PROGRAM SZKOLENIA 1. Podstawowe zasady budżetowania w przedsiębiorstwie 2. Metody budżetowania w przedsiębiorstwie 3. Procedura budżetowania kosztów w przedsiębiorstwie 4. Budżetowanie z wykorzystaniem rachunku ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Prezydent też chce się spotkać z internautami


Władysław Stasiak, szef Kancelarii Prezydenta, porozmawia z internautami na temat tzw. „ustawy cenzorskiej”. Spotkanie będzie niezależne od tego organizowanego przez Premiera Tuska.

Marchandising (Warszawa)


Zagadnienia: 1. Profesjonalne budowanie wizerunku w handlu. - mechanizmy powstawania pierwszego wrażenia ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Multimedialny komputer w pudełeczku


Shuttle wprowadza na rynek komputer stacjonarny XPC Barebone SG41J1 Plus. Urządzenie jest nową wersją modelu XPC Barebone SG41J1, ulepszoną o obsługę pamięci RAM DDR3.

Wielka obniżka cen PlayStation 3 i Xbox 360?


Zarówno Xbox 360 jak i PlayStation 3 mają być wkrótce sprzedawane po dużo niższych cenach. To nieoficjalne informacje, które mają być potwierdzone (lub nie) na targach E3.

Kurs angielskiego dla zaawansowanych, poziom FCE (Gdynia)


...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Prawdziwy powód, dla którego Apple nie chce Flasha


Po wielu potyczkach słownych, przedstawiciel Adobe wreszcie odważnie powiedział, dlaczego tak naprawdę Apple nie chce Flasha, abstrahując od jego tłumaczeń.

Sprzedaż i marketing usług hotelarskich i gastronomicznych (Gdańsk)


1. Planowanie marketingowe jako narzędzie wspierania sprzedaży usług hotelarsko-gastronomicznych 2. Proces podejmowania decyzji zakupu usług hotelarsko-gastronomicznych i zachowania nabywcy 3. Segmentacja rynku ...
Lokalizacja: Gdańsk - Rodzaj: kurs / szkolenie

Doradca Podatkowy - Kurs Wieczorowy Katowice (Katowice)


1.Źródła i wykładnia prawa - 2.Administracja finansowa - 3.Zobowiązania podatkowe - 4.Postępowanie administracyjne (podatkowe) - 5.Podatek od spadków i darowizn ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

LG LU2300 - Google Android, duży AMOLED i filmy HD


Do Sieci wyciekły informacje na temat nowego smartfona firmy LG, który ma być wyposażony w 3,5-calowy ekran pojemnościowy AMOLED, system Android 2.1 oraz 5-megapikselowy aparat.

Redaktorzy CHIP-a idą na wojnę! Linux kontra Windows


Windows – system, który ma setki dziur i co chwila się wiesza. Linux – trudny w obsłudze i przeznaczony wyłącznie dla pryszczatych okularników. Nasi blogerzy rozpętali Wojnę Systemów. Kto ma rację?

Oficjalna premiera karty N275GTX Lightning


Na rynek trafia nowa karta graficzna firmy MSI, wyposażona w komponenty "klasy wojskowej", które pomogą osiągać świetne wyniki w overclockingu.

Podstawy Finansów Dla Niefinansistów (Katowice)


I. Rachunkowość zarządcza: 1. Klasyfikacja kosztów. 2. Rachunek kosztów zmiennych. II. Sprawozdanie finansowe: 1. Bilans przedsiębiorstwa. 2. Rachunek zysków i strat. 3. Rachunek przepływów pieniężnych. III. Analiza ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Portege R700 i Satellite R630: dwa najlżejsze notebooki z ekranami 13"


Notebook z ekranem 13", napędem optycznym i baterią pozwalającaa na 8 godzin pracy który waży kilogram? Niemożliwe! Jeśli tak, to dzisiejszą premierą notebooków Portege R700 i Satellite R630 Toshiba dokonała niemożliwego.

Notebook Asusa z grafiką AMD, wspierającą DirectX 11


Asus prezentuje nowego laptopa dla graczy. Model z serii G wyposażony jest w niezapowiedzianą jeszcze kartę Radeon HD 5870, procesor Core i7 oraz 17-calowy ekran Full HD.