AgentBroker nieruchomości - podstawy zawodu pośrednika (Warszawa)


1. Podstawy prawne wykonywanie zawodu pośrednika i doradcy w obrocie nieruchomościami i ich konsekwencje 2. Organizacja pracy w biurze pośrednictwa nieruchomości, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Na europejskie rynki trafił nowy model przenośnego dysku twardego firmy Verbatim, o nazwie Combo. Nowe urządzenie wyposażono w dwa interfejsy, USB 2.0 i Power eSATA 3 Gb/s. Obudowa dysku wykonana jest ze wzmocnionego aluminium. HP, we współpracy ze znanym raperem Dr. Dre oraz Jimmym Lovinem, przygotowała limitowaną edycję notebooka Envy 15 dla melomanów i DJ-ów. Telefon komórkowy Sharp 941SH wyróżnia się 4-calowym, dotykowym wyświetlaczem o niespotykanej w komórkach rozdzielczości, wynoszącej 480 x 1 024 piksele.Firma Buffalo wprowadza na rynek zewnętrzną nagrywarkę Blu-ray z interfejsem USB 3.0. Model oznaczony symbolem BR-X1216U3 umożliwia nagrywanie płyt BD-R SL i DL z maksymalną prędkością 12x. Procesor A4, który napędza iPada, nadaje się idealnie do smartfonów. Analitycy się spodziewają, że nowy iPhone będzie oparty właśnie o ten układ. PixelQi nie okazał się gorszy od innych i zaprezentował własne modele tabletów. Dzięki ekranom pracującym opcjonalnie w trybie e-papieru, mogą stanowić bardzo ciekawą alternatywę dla iPada.

Pod prawosławną katedrą Uspenski Cathedral w Helsinkach, firma zasilająca całe miasto buduje najbardziej zielone centrum przetwarzania danych na naszej planecie.

Robot zasilany bateriami Panasonic EVOLTA pobił po raz kolejny Rekord Guinnessa. 6 sierpnia na torze we francuskim Le Mans w trakcie 24 godzin pokonał dystans bez mała 24 km. Centrum Doradczo Szkoleniowe organizuje Kurs z zakresu Kadr i Płac z wykorzystaniem Programów Księgowo-Płacowych: Symfonia oraz Płatnik. Czas trwania kursu: ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pomimo odłożenia projektu Larrabee na półkę, Intel widzi przyszłość w odciążaniu procesora głównego, rdzeniem graficznym GPGPU. Telewizja internetowa Lookr.tv rozpoczyna cykl programów poświęconych social media. Zainauguruje go „Facebook Week”. Stacja pokaże trzy debaty poświęcone perspektywom i możliwościom serwisu oraz jego marketingowemu wykorzystaniu. Warner Bros. rozpoczęło prace nad nową grą z uniwersum Władcy Pierścieni. War In the North będzie grą typu action RPG, nastawioną na rozgrywkę wielosobową.W Sieci pojawiły się informacje na temat nowego smartfona firmy HTC, który oparty będzie na jeszcze niewydanym systemie Windows Phone 7. W ciągu pierwszego kwartału firma RIM dostarczyła na rynek stumilionowy smartfon BlackBerry. Warto zauważyć, że ponad połowa z tych 100 milionów smartfonów została dostarczona w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Firma Core Security Technologies wykryła usterkę w zabezpieczeniach Virtual PC, która występuje zarówno w samej aplikacji, jak i jej odpowiedniku w Windows 7.

Bambusowe obudowy Foxconna


Foxconn, okazując trochę miłości naszej planecie, zbudowała dwie obudowy komputerowe, których przednie panele wykonano z bambusa.

Najszybszy na świecie napęd Blu-Ray


Samsung przedstawia najszybszy na świecie napęd Blu-Ray, który potrafi odczytać dysk BD-ROM z prędkością 12x.

Nowa wersja testowa przeglądarki Opera 10


Po 10 milionach testów i imponującym odzewie ze strony użytkowników Opera 10 jest już dostępna w trzeciej wersji Beta.

Web 2.0 wychodzi poza Sieć


Społecznie aktywni internauci zrewolucjonizowali Internet. Teraz komputer może pomóc w wykrywaniu trzęsień ziemi, a telefon uprzedzić innych o korku na autostradzie.

Facebook zapewnia, że stara się chronić nasze dane


Elliiot Schrage odniósł się do wątpliwości użytkowników w zakresie ochrony prywatności na Facebooku. Wicedyrektor portalu zapewnia o wysiłkach działu technicznego.

Sony przygotowuje smartfona Playstation?


Japoński producent najwyraźniej zamierza rozpocząć walkę z Apple'em. Przygotowuje bowiem smartfona, na którym będzie można grać w gry z Playstation.

Lustrzanka Sony dla początkujących


Obok lustrzanek bez lustra z serii NEX, Sony dodaje do swojej oferty również lustrzankę dla początkujących Alpha A290, wyposażoną w 14,2-megapikselowy czujnik APS-C.

Otwarty kodek wideo Google'a wcale nie taki otwarty?


Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym.

Kurs Florystyka- Wrocław (Wrocław)


Program kursu obejmuje: - podstawowe wiadomości z anatomii, fizjologii i biologii roślin, - układanie wiązanek okolicznościowych, bukietów ślubnych, wiązanek i wieńców pogrzebowych, stroików ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nakręcana bateria


Znana ze swych oryginalnych pomysłów, firma YANKO DESIGN zaprezentowała projekt maksymalnie ekologicznego akumulatora, który będzie ładowany energią uzyskiwaną dzięki zintegrowanej korbce.

CeBIT 2010: Dwuprocesorowy Radeon z 4 GB pamięci


Sapphire zaprezentuje podczas targów CeBIT dwuprocesorową kartę graficzną Radeon HD 5970, którą wyposażono w aż 4 GB pamięci GDDR5. Oprócz tego, Sapphire przedstawi szereg innych produktów.

Microsoft "walczy o przetrwanie"


Dick Brass, który sporą część swojej kariery spędził w Microsofcie, uważa tę firmę za gasnącego giganta. Koncern z Redmond, jego zdaniem, albo zacznie stawiać na innowacyjność, albo zniknie z rynku.

Użytkownicy Sidekicka stracili wszystkie swoje dane


Użytkownicy telefonu Sidekick stracili wszystkie swoje dane prywatne, takie jak zdjęcia, wpisy w kalendarzu czy listy kontaktów. Za awarię odpowiadają serwery Microsoftu.

Miliard dolarów na Windows Phone


Microsoft planuje zainwestować miliard dolarów w rynek urządzeń mobilnych. Nie będzie to jednak przejęcie firmy Palm ani RIM, jak sugerowały plotki na niektórych portalach.

Google Maps stworzyło nieistniejące miasto


Najwyraźniej Google uważa, że w Anglii jest zbyt mało miast. Dlatego w serwisie Google Maps powstało nowe, nikomu wcześniej nieznane miasteczko - Argleton.

Skype 3.0 dla telefonów z systemem Windows


Pojawił się Skype 3.0 dla telefonów komórkowych posiadających system Windows. Aplikacja wnosi kilka dość istotnych zmian.

MS word 2003 poziom zaawansowany teraz jedynie 219,00 PLN za osobę (Warszawa)


1. Elementy składowe dokumentu Formularze Utworzenie i edycja formularza Stosowanie różnorodnych pól formularza: pole tekstowe, pole wyboru (check-box), lista rozwijana Usunięcie pól z formularza Zabezpieczenie formularza Dodanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

HP też zajmie się muzyką?


HP potwierdza, że dokonało zakupu firmy Melodeo, która na co dzień zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem aplikacji nuTsie, umożliwiającej strumieniowe przesyłanie muzyki.

Apple wykańcza Psystara


Apple nie daje spokoju firmie Psystar. Koncern zwrócił się do sądu z kolejnym wnioskiem, tym razem żądając zaprzestania dalszej działalności producenta „podrabianych” Maków.

Oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a umieszczona w App Store


Oficjalna aplikacja Twittera, ktra pozwalajca korzysta z niego na iPhone'ie, jest ju dostpna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em.