Barack Obama i Angelina Jolie najczęściej wykorzystywani przez spamerów


W ubiegłym roku Angelina Jolie, Oprah Winfrey i prezydent USA, Barack Obama, byli celebrytami najczęściej wykorzystywanymi przez spamerów.

BenQ zaprezentował kolejny model z multimedialnej serii uniwersalnych projektorów – MP525P, przeznaczony do odbiorców z sektora edukacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Naukowcy znaleźli sposób na odczytanie obrazu zapamiętanych myśli człowieka przy pomocy komputera, który może odwzorować ludzkie myśli poprzez monitorowanie aktywności mózgu. Używasz telefonu prepaidowego w jednej z sieci Polkomtela? Będziesz miał problem z doładowaniem konta.Microsoft zbadał doniesienia w sprawie rzekomego niszczenia baterii w laptopach przez system Windows 7. Jak się okazało, winny nie jest ani BIOS, ani Windows, ani inny mechanizm. Apple zaprezentowało Safari 5, czyli najnowszą wersję swojej przeglądarki internetowej. Oparta na webkicie wersja jest dostępna zarówno dla Windows, jak i Mac OS-a. Urządzenie łączy w sobie funkcjonalność bramy GSM 3G z Access Pointem Wi-Fi oraz redundantnym zarządzaniem połączeniami WAN.

...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wyjaśnienie ról i zakresu odpowiedzialności w ramach zespołu Rozwój oczekiwanych zachowań poprzez własny przykład Komunikacja jako czynnik gwarantujący sukces zespołu Organizowanie, pobudzanie i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Shuttle wprowadza na rynek komputer stacjonarny XPC Barebone SG41J1 Plus. Urządzenie jest nową wersją modelu XPC Barebone SG41J1, ulepszoną o obsługę pamięci RAM DDR3.

Na australijskim rynku zadebiutował nietypowy przedmiot codziennego użytku firmy Brinno – składający się z kamery oraz kolorowego ekranu LCD cyfrowy wizjer do drzwi Digital Peephole Viewer. Dziś pokazała się druga wersja testowa Opera Mobile 10 w wersjach dla Symbiana i Windows Mobile. W ostatnich trzech miesiącach zarejestrowano ponad 5 milionów wirusów komputerowych - informuje raport firmy PandaLabs, zajmującej się bezpieczeństwem komputerowym.Nie na co dzie syszy si, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje si do zmarnowania czasu na swj produkt. Steve Ballmer jednak to zrobi, opowiadajc o Windows Vista. Firma McAfee sprawdziła, który z zawodników cieszy się największym zainteresowaniem cyberprzestępców Google zaprezentowało swój pomysł na telewizję podczas drugiego dnia konferencji I/O. Możliwości marketingowe, jak stwierdził gigant, są nieograniczone.

Portal 2 - oficjalne informacje


W Sieci pojawiły się pierwsze oficjalne informacje na temat Portal 2. Wiemy już, że gra będzie dużo poważniejsza i bardziej rozbudowana od swojej poprzedniczki.

System oceny pracy szkolenie otwarte (Gdynia)


Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu budowy wewnętrznych systemów ocen pracy Szkolenie skierowane do pracowników działów HR firm i instytucji ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Windows Mobile 7 w dwóch odmianach


Windows Mobile 7 doczeka się dwóch edycji przeznaczonych dla różnych rodzajów użytkowników. Będzie też sprawniej obsługiwał od poprzednika odbiorniki GPS.

Kup Office'a 2007, wersję 2010 otrzymasz za darmo


Osoby, które czekają z zakupem pakietu biurowego Microsoftu na premierę edycji 2010, mogą już lada dzień wyposażyć w wersję 2007 a następcę otrzymają za darmo.

Windows 7 alarmująco szybko wyczerpuje limity pamięci RAM?


Opublikowane przez Devil Mountain Software dane zebrane na podstawie analiz ponad 23.000 komputerów PC z systemami operacyjnymi Windows mają wskazywać, że sytuacja w której stawia użytkowników Windows 7 jest alarmująca. Według analityków system ten w aż 86% komputerów PC stale pożera od 90 do 95% dostępnej pamięci RAM, zmuszając się jednocześnie do korzystania z wolniejszej pamięci wirtualnej, której zawartość zapisywana jest na dysku.

Korekty ZUS-korygowanie dokumentów na podstwie zawiadomienia o błędach w dokumentach rozliczeniowych (Warszawa)


1. Wewnętrzny dokument Rozliczeniowy WDR 2. Rozbieżności pomiędzy DRA i WDR ZUS 3. Wyjaśnienie poszczególnych dokumentów uznanych jako błędne 4. Weryfikacja rozbieżności pomiędzy DRA i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Klub Młodego Archeologa powstał w sieci


Chcesz się zmierzyć z krwiożerczym bogiem egipskim Anubisem, sprawdzić swoją wiedzę o zaginionych cywilizacjach, a może dowiedzieć gdzie znajdują się ciekawe muzea w Twojej okolicy? Jeśli tak, warto odwiedzić witrynę internetową - "Klub Młodego Archeologa", którą przygotowała dla dzieci Fundacja Przyjaciół Instytutu Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Roczne sprawozdanie finansowe 2009- szkolenie wyjazdowe- Bydgoszcz (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia jest umieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

OLPC XO 3.0, czyli na czym będą pracować dzieci w 2012 roku


Organizacja OLPC przedstawia laptop XO następnej generacji. Choć na razie są to tylko renderowane obrazki, to na rynek tablet PC dla dzieciaków trafi w 2012 roku.

Kurs wychowawców kolonii (Opole)


Program(ramowy) kursu dla kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży Organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej. Organizacja zajęć w placówce ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ekran wyboru przeglądarek zwiększa popularność alternatywnych przeglądarek


Jak twierdzi wiceprezes Opera Software, zmuszenie Microsoftu do promowania konkurencji przynosi swoje efekty. Liczba pobrań przeglądarki Opera zwiększyła się trzykrotnie.

System ocen pracowniczych w administracji publicznej (Warszawa)


Program szkolenia: 1. System ocen pracowniczych jako element wspierajacy rozwój zasobów ludzkich w administracji publicznej 2. Cykl oceny pracowniczej 3. Metody oceny pracowniczej 4. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs języka hiszpańskiego (Katowice)


* kursy prowadzone przede wszystkim metodą komunikacyjną, która jest skoncentrowana na jak najszybszym swobodnym komunikowaniu się; * w ramach prowadzonych ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wprowadzenie do elektrohydrauliki i hydrauliki proporcjonalnej Hydraulika siłowa H3 (Gliwice)


1. Budowa i działanie elementów hydraulicznych ze sterowaniem elektrycznym: * Budowa ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs Szybkiego Czytania dla licealistów (Wrocław)


...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: liceum ogólnokształcące

Telefoniczne Walkmany Sony Ericssona


Sony Ericsson zapowiada dwa nowe telefony komórkowe, należące do rodziny Walkman. Obydwa oferują wsparcie dla bezstratnego formatu FLAC oraz integrację z serwisami społecznościowymi.

Twitter kosztuje brytyjską gospodarkę 1,38 miliarda funtów!


Ponad połowa pracujących w biurach Brytyjczyków korzysta z serwisów społecznościowych podczas wykonywania pracy - kosztuje to brytyjską gospodarkę blisko 1,4 miliarda funtów.

Wymień kolegę na grę wideo


Witryna internetowa Freeko ogłosiła bardzo nietypową promocję. Proponuje gry komputerowe i inne nagrody w zamian za usuwanie znajomych z listy na nasza-klasa.pl.

Microsoft "niechcący" zaprezentował interfejs Windows Mobile 7


Podczas konferencji PDC 09 Microsoft zapowiedział, że zaprezentuje system Windows Mobile 7 w marcu na spotkaniu MIX 2010. Tymczasem przy okazji promocji Office’a 2010 wyciekło kilka zrzutów ekranu systemu.

Rozszerzenia do Mass Effect 2 mają być wprowadzeniem do trzeciej części gry


Seria darmowych i płatnych dodatków do Mass Effect 2 to nie tylko uzupełnienie fabuły, ale i zapowiedź trzeciej części, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare.