Sekrety muzyki, czyli Filharmonia dla dzieci


Filharmonia Krakowska zaprasza swoich najmłodszych słuchaczy na trzy spotkania z "Sekretami Muzyki", tym razem będą one poświęcone "Muzyce Powietrza".

Harry Potter naprawdę istnieje!


Prawdziwy Harry Potter urodził się w 1989 roku w Portsmouth w Anglii. Przez pierwszych 8 lat życia było całkiem spokojnie. Do czasu!

Clooney z kolejną nominacją


George Clooney otrzymał kolejną prestiżową nominację za rolę w filmie "W chmurach" - tym razem do nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (Screen Actors Guild).

Posłuchaj piosenki Ali Boratyn z serialu "Majka"


Przedstawiamy Wam piosenkę "Nie pytaj mnie" w wykonaniu Ali Boratyn, która pojawia się na początku każdego odcinka serialu TVN "Majka".

Więcej ambicji niż inspiracji


Robert Gawliński "Kalejdoskop", EMI

Grupa Muse zainteresowana koncertem z Bono


Grupa Muse chce zaproponować Bono wspólny występ na festiwalu Glastonbury.

Poruszający film "Triage" z Colinem Farrellem otworzył festiwal w Rzymie


Projekcja poruszającego filmu "Triage" w reżyserii pochodzącego z Bośni Danisa Tanovicia zainaugurowała w czwartek wieczorem 4. Festiwal Filmowy w Rzymie.

XXVIII Forum Wokół Kina w krakowskim kinie Kijów.Centrum


W dniach 8-10 grudnia odbędzie się w krakowskim kinie Kijów.Centrum cykliczne wydarzenie o wysokiej renomie wśród branży kulturalnej - XXVIII Forum Wokół Kina. Do kina zjadą osobistości środowiska filmowego z całej Polski: operatorzy i właściciele kin, dystrybutorzy filmowi, agencje reklamowe, wytwórcy sprzętu kinotechnicznego oraz twórcy.

Geny: Beethoven czy "Jacko"?


To, czy wolimy słuchać popu czy muzyki klasycznej, jest zdeterminowane także przez nasze geny - odkryli brytyjscy naukowcy.

Solowy debiut wokalisty Seed


Do sklepów trafiła płyta Delle. Były wokalista Seed nagrał krążek zatytułowany "Before I Grow Old".

Renata Przemyk daje wybór


Zapraszamy do posłuchania utworu "Odjazd" zapowiadającego nową płytę Renaty Przemyk pod tym samym tytułem. Podwójny album ukaże się 6 listopada.

Koncert z cyklu "Chopin w Radziejowicach" dedykowany Żylis-Gara


Pieśni skomponowane przez Fryderyka Chopina w wykonaniu uczniów znanej sopranistki Teresy Żylis-Gara zostaną wykonane w sobotę w radziejowickim pałacu podczas pierwszego z cyklu koncertów "Chopin w Radziejowicach". Występ będzie dedykowany śpiewaczce z okazji 80. rocznicy urodzin - poinformował w imieniu organizatorów Gustaw Puchała.

Nagroda dla polskiego autora zdjęć filmowych na Plus Cammerimage


W tym roku Nagrodę dla Polskiego Autora Zdjęć Filmowych za Szczególny Wkład w Sztukę Filmową otrzyma Dariusz Wolski, autor m.in. zdjęć do "Piratów z Karaibów".

Wajda otrzymał honoris causa


Andrzej Wajda otrzymał tytuł doktora honoris causa Białoruskiej Państwowej Akademii Sztuki i za kilka tygodni przybędzie do Mińska, by odebrać dyplom i wygłosić wykład dla studentów - powiedział w piątek, 9 kwietnia, telewizji Biełsat rektor tej uczelni Ryczard Smolski.

Spadkobiercy Mr Bungle


Od klezmerskiego jazzu po z norweska brzmiący black metal - na wrocławskim Asymmetry Festival wszystko się może zdarzyć i rzeczywiście, zdarzyło się już drugiego dnia imprezy.

Clint Eastwood nagrodzony w Lyonie


Clint Eastwood odebrał specjalne wyróżnienie podczas tegorocznego festiwalu filmowego Grand Lyon.

New Life'm na żywo w klubie Studio


28 maja w krakowskim klubie Studio wystąpi formacja New Life'm, grająca muzykę chrześcijańską.

Za mundurem panny sznurem?


Krakowska formacja New York Crasnals zarejestrowała materiał na drugi pełnowymiarowy album.

Robert Gawliński na celowniku!


Czy słucha Lady Gagi? Czego się boi, a czego wstydzi? Czy wolałby zaśpiewać w duecie z Dodą, czy z Nergalem? Weź udział w konkursie "Robert Gawliński na celowniku!" organizowanym przez Muzzo.pl i zapytaj wokalistę Wilków o co tylko chcesz!

Paryska sesja Iron Maiden


Grupa Iron Maiden szykuje nową płytę. Metalowcy inspiracji szukać będą we Francji.

znalezionych: 14265, strona 1 z 714
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>